FOTO: Nová „levná“ škodovka. Jaká bude?

Praha - Informace o přípravě nového levného modelu označovaného jako A-Entry, který v nabídce nahradí přesluhující Octavii Tour, už jsou všeobecně známy. Čeká se tedy na první oficiální informace a případně obrázky.

Přidejte svůj názor

Škoda A-Entry
doporučujeme

Nám se dostaly do rukou první skici, které by měly předurčovat design nové škodovky. Podle dostupných informací má dojít k výrazným změnám především na přední  dodnes unifikované masce vozu. Auto by mělo být nápaditější a odvážnější než současné modely, kterým je často vytýkána až přílišná konzervativnost.

Technicky  bude auto výrazně jednodušší než Octavia. Především podvozek nenabídne nezávislé  zavěšení zadních kol jako u Octavie a počítá se také s levnějšími materiály uvnitř vozu.

Ačkoli první spekulace mluvily o karosářském provedení sedan, dnes už je nadmíru jisté, že se bude jednat o liftback, který v budoucnu doplní také verze kombi. Je to logické, sedany se na starém kontinentu prostě neprodávají resp. prodávají, ale ne tak dobře, jako klasické hatch- popřípadě liftbacky nebo kombíky.

Na trhu by nová škodovka měla konkurovat především automobilům  jakými jsou kupříkladu Renault Fluence. Koncernové dvojče v budoucnu ztělesní nový Seatu Toledo.

Více zde

Loading...
Témata:
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Toyota vyvinula pro olympiádu speciální elektromobil, sveze sportovce i…

19.07.2019 13:41 Japonská automobilka Toyota vyvinula pro nadcházející olympijské hry v Tokiu, které se budou konat…

Éra elektromobilů přichází. Počet modelů se v EU do roku 2021 ztrojnásobí

18.07.2019 17:33 Počet modelů elektrických aut dostupných spotřebitelům v Evropě by se měl do roku 2021 více než…

Renault uzavřel pakt s čínskou JMCG, budou vyrábět elektromobily

17.07.2019 12:23 Renault uzavře partnerství pro výrobu elektromobilů s čínskou firmou JMCG, aby upevnil pozici na…

Ford a Volkswagen spojí síly, budou vyvíjet elektrická i autonomní auta

12.07.2019 16:52 Aktualizováno Americká automobilka Ford Motor a německý Volkswagen budou spolupracovat při vývoji elektrických a…

Právě se děje

Další zprávy

reklama