Slováci mohou koupit Škodu Fabii už jen za 160 tisíc korun

Bratislava - Slováci mohou díky šrotovnému a speciálnímu Škoda bonusu nakupovat nové vozy výrazně levněji, Fabii v přepočtu už za necelých 160 tisíc českých korun. Vyplývá to z páteční zprávy agentury SITA.

Přidejte svůj názor

Škoda Fabia

Škoda Auto Slovensko podle agentury SITA splnila slib, který dala zákazníkům a vytvořila pro ně takové podmínky, aby mohli čerpat dotaci na nákup nového osobního motorového vozidla, tedy šrotovné, v maximální výšce. Díky bonusu nejméně 500 eur (13 295 Kč) může každý slovenský zákazník uplatnit i šrotovné v maximální výšce až 1500 euro (bezmála 40 tisíc korun). Celkově tak mohou Slováci škodovky nakupovat s cenovým zvýhodněním od 2000 do 2653 eur (53 tisíc - 70,5 tisíce Kč).

"Reagujeme tak na zavedení dotace na nákup nového osobního motorového vozidla, tedy šrotovného, které si náš zákazník může uplatnit při nákupu kteréhokoliv modelu značky Škoda. Záleží nám na tom, abychom slovenskému zákazníkovi nabídli podmínky, které mu umožní čerpat tuto státní dotaci v maximální výšce. Nahrazení starých vozidel novými bude mít zároveň za následek zvýšení bezpečnosti na našich cestách, stejně jako zlepšení životního prostředí. Myslíme ale na každého zákazníka, proto i nadále nabízíme akční ceny, které jsou velmi výhodně i pro ty, na které se státní dotace nevztahuje," uvedl Matej Bugár, jednatel společnosti Škoda Auto Slovensko.

Při odečtu šrotovného ve výši 1500 eur a Škoda bonusu ve výšce 500 eur, zaplatí slovenský zákazník při nákupu nové Škody Fabie cenu 5999 eur (159 513 Kč). Zákazník, který si vybere jarní nabídku SPRING, navíc získá doplňkovou výbavu v hodnotě 2029 eur (necelých 54 tisíc Kč), která obsahuje ABS, klimatizaci, čtyři airbagy, posilovač řízení, elektronické ovládání oken vpředu a centrální zamykání.

Při nákupu nové Škoda Octavia může slovenský zákazník odečíst až 2362 eura a výsledná cena tak činí v přepočtu necelých 308 tisíc korun. Škodu Roomster tak mohou Slováci nakupovat už od 236 tisíc Kč a nový Superb si mohou pořídit za necelých 542 tisíc Kč.

Témata: krize
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nová Škoda Scala oficiálně představena. Podrobné informace

06.12.2018 19:31 Vůz Škoda Scala definuje novým charakterem, novou technologií a novým jménem zcela nově kompaktní…

OBRAZEM: Nová Škoda Scala se představuje. Tohle je ona

06.12.2018 19:17 Tohle je nová Škoda Scala, která je nástupcem modelu Rapid. Začne se v hlavním závodě automobilky v…

Flotily firemních aut v Česku? Podívejte se, jaké značky jsou…

02.12.2018 11:51 Nejrozšířenějšími značkami aut v tuzemských firemních flotilách jsou Volkswagen a Škoda. Koncernové…

Škoda odhalila interiér modelu Scala, poprvé sází na emocionální design

29.11.2018 11:24 Zhruba týden před světovou premiérou v Tel Avivu představuje Škoda Auto první fotografie interiéru…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama