Slováci mohou koupit Škodu Fabii už jen za 160 tisíc korun

Bratislava - Slováci mohou díky šrotovnému a speciálnímu Škoda bonusu nakupovat nové vozy výrazně levněji, Fabii v přepočtu už za necelých 160 tisíc českých korun. Vyplývá to z páteční zprávy agentury SITA.

Přidejte svůj názor

Škoda Fabia
doporučujeme

Škoda Auto Slovensko podle agentury SITA splnila slib, který dala zákazníkům a vytvořila pro ně takové podmínky, aby mohli čerpat dotaci na nákup nového osobního motorového vozidla, tedy šrotovné, v maximální výšce. Díky bonusu nejméně 500 eur (13 295 Kč) může každý slovenský zákazník uplatnit i šrotovné v maximální výšce až 1500 euro (bezmála 40 tisíc korun). Celkově tak mohou Slováci škodovky nakupovat s cenovým zvýhodněním od 2000 do 2653 eur (53 tisíc - 70,5 tisíce Kč).

"Reagujeme tak na zavedení dotace na nákup nového osobního motorového vozidla, tedy šrotovného, které si náš zákazník může uplatnit při nákupu kteréhokoliv modelu značky Škoda. Záleží nám na tom, abychom slovenskému zákazníkovi nabídli podmínky, které mu umožní čerpat tuto státní dotaci v maximální výšce. Nahrazení starých vozidel novými bude mít zároveň za následek zvýšení bezpečnosti na našich cestách, stejně jako zlepšení životního prostředí. Myslíme ale na každého zákazníka, proto i nadále nabízíme akční ceny, které jsou velmi výhodně i pro ty, na které se státní dotace nevztahuje," uvedl Matej Bugár, jednatel společnosti Škoda Auto Slovensko.

Při odečtu šrotovného ve výši 1500 eur a Škoda bonusu ve výšce 500 eur, zaplatí slovenský zákazník při nákupu nové Škody Fabie cenu 5999 eur (159 513 Kč). Zákazník, který si vybere jarní nabídku SPRING, navíc získá doplňkovou výbavu v hodnotě 2029 eur (necelých 54 tisíc Kč), která obsahuje ABS, klimatizaci, čtyři airbagy, posilovač řízení, elektronické ovládání oken vpředu a centrální zamykání.

Při nákupu nové Škoda Octavia může slovenský zákazník odečíst až 2362 eura a výsledná cena tak činí v přepočtu necelých 308 tisíc korun. Škodu Roomster tak mohou Slováci nakupovat už od 236 tisíc Kč a nový Superb si mohou pořídit za necelých 542 tisíc Kč.

Loading...
Témata: krize
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bezpečnostní výbava nových aut se rozšíří, europarlament schválil nařízení

16.04.2019 15:18 Evropský parlament dnes schválil návrh nařízení o rozšíření povinné výbavy nových automobilů o…

Škoda Auto má v Číně nové inovační centrum

15.04.2019 17:05 Škoda Auto má v Pekingu nové inovační centrum. Zaměří se na mobilitu budoucnosti, digitalizaci,…

Státy EU stvrdily přísnější emisní normy. Co čeká výrobce osobních aut?

15.04.2019 12:28 Členské státy dnes potvrdily podobu přísnějších emisních norem pro osobní automobily a lehká…

BMW a Daimler plánují společnou výrobu elektromobilu, má být levný

03.04.2019 11:06 Němečtí výrobci automobilů Daimler a BMW, kteří nedávno ohlásili plány společného vývoje nových…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama