Kvalitní péče prospěje vašemu vozu

Pečovat o automobil se skutečně vyplatí. Když mu věnujete náležitou pozornost, odvděčí se vám. Pravidelné servisní prohlídky spojené s výměnou dosluhujících dílů za nové, nebo kvalitní repasované, dobré obutí pneumatikami, ošetřování vybranou autokosmetikou. To vše prodlužuje životnost vašeho vozu. Nemusíte se pak bát s ním vyjet klidně i do zahraničí.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační fotografie
doporučujeme

Váš automobil si zaslouží dobré obutí

Dobré obutí pro váš automobil by mělo být naprostou samozřejmostí. Gumy přitom nemusí být nutně zahraniční provenience. Kvalitní pneumatiky Barum se vyrábějí v Čechách, kde mají dlouhou tradici. Řidiči na ně proto nahlížejí jako na gumy, s nimiž mají letité zkušenosti a vědí, že se na ně mohou spolehnout. Vykazují stabilní kvalitu, což je pro provoz na našich silnicích velice důležité. Samozřejmostí je taková konstrukce a složení gum, aby byl jejich povrch přilnavý při rozjíždění i brzdění. Zabezpečují co nejkratší brzdnou dráhu, zároveň umožňují rychlejší odtok vody na mokré vozovce. Zároveň mají vyšší tuhost dezénu, což umožňuje například pohotovou reakci při změně směru.

Pečujte o srdce svého vozu

Mezi součástky, které tvoří srdce vašeho vozu s dieselovým motorem, patří i turbodmychadlo. Samozřejmě je třeba zaměřit se i na jeho servis, protože turbodmychadla pracují při extrémně vysokých teplotách až do 1100 °C. Proto zabezpečujeme repasi turbodmychadel, při které se samozřejmě využívají jenom kvalitní a prověřené náhradní díly od prověřených výrobců. Jak vlastně vypadá postup při repasi?

  • Rozebrání turbodmychadla
  • Opískování
  • Výměna celého středu turbodmychadla
  • Vyvážení kompletního středu (s turbodmychadlem dostane zákazník i certifikát o provedení této operace)
  • Montáž
  • Nastavení ventilu turbodmychadla (také se dodává certifikát).

Na repasi turbodmychadel se vztahuje záruka o délce 12 měsíců.

Odpočiňte si od starostí

Jestliže jste pořídili vašemu vozu s naftovým motorem repasované turbodmychadlo a svlékli sjeté gumy a vyměnili je za nové, můžete se klidným svědomím vydat na cesty. Nemáte chuť si na chvíli oddechnout od pracovního kolotoče? Co třeba levná dovolená? Můžete si vybírat z různých evropských nebo severoafrických destinací, počínaje třeba levným a oblíbeným Bulharskem nebo Chorvatskem a konče třeba Španělskem. Zvolíte si jaký termín a destinaci chcete a jestli pojedete na last minute, můžete ještě ušetřit nemalou částku. Obrovskou výhodou je, že si můžete nabídky probrat na internetu v klidu svého domova. Netlačí na vás žádný prodejce, abyste si koupili zrovna jeho zájezd, můžete se svobodně rozhodnout podle toho, po čem toužíte. Odpadá časově náročné obcházení cestovních kanceláří s nejistým výsledkem.

Dopřejte autu návštěvu kosmetického salonu

Rozhodnete-li se pro dopravu na dovolenou po vlastní ose, což může připadat v úvahu třeba u zájezdů do zmiňovaného Bulharska, Chorvatska nebo Itálie, určitě chcete svůj automobil předvést v tom nejlepším světle. Pomůže vám v tom autokosmetika. Pro spoustu majitelů automobilů už naštěstí není žádným velkým překvapením, že s pomocí kosmetiky nemusíte pečovat jenom o své tělo a tvář, ale stejný luxus můžete dopřát i svému vozu. K dispozici jsou čističe. Jejich použitím třeba na okna dokonce i zvýšíte bezpečnost své jízdy, protože bude přes skla lépe vidět. Velice široké možnosti dnes nabízí nanotechnologie. Obsah stříbra zase vypudí škodlivé bakterie z čalounění sedaček. Leštiče dokážou propůjčit autu dokonalý vzhled a poradí si třeba i se škrábanci a poškozením laku. Šampony vůz zbaví nečistot. Použití přípravků má ale nejenom estetický význam, také chrání povrch vozu.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama