Kupujete ojetinu? Poradíme vám on-line

Praha - Na internetu začala fungovat nová on-line poradna pro motoristy, cílem je pomoci zákazníkům s lepší orientací v tuzemské nabídce ojetých vozů. V úterý o tom informoval autobazar Auto ESA, který za projektem stojí.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie
doporučujeme

Poradna obsahuje celkem tři tematické okruhy – koupě vozu, prodej vozu a servis. Čtenářům tak nabízí ucelený pohled na problematiku trhu s ojetými vozy.

"Zákazníci se na poradnu mohou obrátit s řešením jakéhokoli problému, který s ojetými vozy souvisí. Určitě jim pomůžeme najít řešení," uvedl ředitel marketingu Auto ESA Filip Kučera.

Projekt byl spuštěn v polovině března, dotazy jsou zodpovídány v časovém intervalu 24 hodin. Motoristům při řešení veškerých problémů, na které mohou při nákupu, prodeji či servisu svého automobilu narazit, pomohou odborníci z Auto ESA.

Z údajů Svazu dovozců automobilů (SDA) vyplývá, že za první dva měsíce roku 2012 v ČR stoupl prodej dovezených ojetých osobních automobilů, a to o 0,6 procenta, což tvořilo 105 vozů. Podíl aut starších deseti let je podle SDA vysoký, a to 32 procent.

Loading...
Témata: auto, moto | internet
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Letní pneumatiky? Čeští řidiči letos přezouvají dřív

28.03.2019 16:58 Řidiči letos přezouvají dříve než v předchozích letech. Vyměnit zimní obutí za letní pneumatiky…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama