TEST: Škoda Yeti 2.0 TDI 4x4 Outdoor Style - Česká stylovka do hor

Obyvatele výše položených nadmořských oblastí, ale i chataře, může zaujmout malé české SUV s názvem Yeti. To se nabízí v městské verzi City anebo pak v drsnějším provedení Outdoor. A právě druhá zmíněná varianta se stala dalším účastníkem redakčního testu, přičemž pod její kapotu jsme dostali snad nejoblíbenější motorizaci - naftový dvoulitr s výkonem 150 koní. Ten byl spojen s manuální šestistupňovou převodovkou.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Škoda Yeti 2.0 TDI Outdoor Style
doporučujeme

Stále není okoukaná

Současná generace Yetiho je sice na trhu poměrně dlouho, ale stále se její design nedá zařadit do kategorie "nuda". V lehce drsnější verzi tak jsou na autě přítomné ochranné černé plasty ve spodní části obou nárazníků, stříbrné plasty vpředu a vzadu a za příplatek byl kompletně zakrytován i podvozek.

Současně s tím byl povedený design vyšperkován černými litými koly o rozměru 17 palců, zatmavenými bočními okny, příplatkovým lakem Jungle Green a taktéž otevíratelnou panoramatickou střechou. Výsledek je povedený a komu by se snad nelíbil, Škoda má v nabídce široké množství dalších odstínů laku karoserie a designů kol.

Místa je tu tak akorát

Jelikož model Yeti není v naší redakci úplným nováčkem, zaměříme se zde více na prostor pro posádku než na samotný popis kabiny. V rámci testu jsme vůz naložili čtyřmi osobami, přičemž žádná z nich neměla výšku pod 175 cm a rozměrově to nebyly žádné děti. Při takovém to obsazení se začalo projevovat, jak náchylná jsou kolena zadních cestujících na polohu sedadla řidiče.

Pokračování testu čtěte na AutoRoad.cz

Loading...
Témata: Škoda Yeti
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama