Emirates spouští novou letovou třídu Premium Economy

Zákazníci letecké společnosti Emirates se mohou těšit na další cestovní zážitek, aerolinka spouští novou letovou třídu Premium Economy s prvotřídními službami jak na palubě, tak na zemi. Prodeje letenek v této nové třídě budou zahájeny 1. června 2022.

Emirates

Nová letová třída nabízející luxusní sedadla a větší prostor pro nohy konkuruje řadě nabídkám Business Class na trhu komerčního letectví. Nové kabiny budou pro zákazníky Emirates k dispozici od 1. srpna 2022, a to v oblíbených letounech A380 na linkách do Londýna, Paříže a Sydney a od prosince také do Christchurch. Emirates je jediná aerolinka v regionu, která nové kabiny Premium Economy nabízí.   

img-responsive

Emirates | foto: BEST Communications

„Stejně jako vše, co děláme, budou i kabiny Premium Economy výjimečné. Tato nová služba věnuje pozornost každému aspektu zákaznické zkušenosti a pasažéři tak získají unikátní přidanou hodnotu,“ řekl Tim Clark, prezident Emirates Airline.   

„Od doby, co jsme poprvé představili sedadla Premium Economy v lednu 2021, jsme obdrželi nad očekávání skvělou zpětnou vazbu a poptávka je aktuálně obrovská. V současné době máme šest letounů A380 vybavených touto letovou třídou, ale náš záměr je tuto zkušenost rozšířit na celou řadu dalších trhů napříč naší leteckou sítí. V listopadu tohoto roku zahájíme instalaci sedadel Premium Economy do šedesáti sedmi letounů A380 a padesáti tří letounů Boeing 777. Po dokončení tohoto programu budeme disponovat celkem sto dvaceti šesti letouny s kabinami Premium Economy a nejnovějšími interiéry v dalších letových třídách. Je to zásadní investice, která pro naše zákazníky zajistí tu nejlepší zkušenost z letu.“      

Služba na letišti: Pasažéři mohou na Mezinárodním letišti v Dubaji využít samostatné odbavení nebo jeden z mnoha kiosků pro vlastní odbavení, vyhnou se tak případným frontám.   

img-responsive

Emirates | foto: BEST Communications

Luxusní sedadla: Hned po nástupu zákazníci okamžitě poznají výjimečný servis kabin Premium Economy. Jejich dřevěný obklad, podobný Business Class, vytváří celkovou atmosféru prostoru, každé sedadlo je navrženo tak, aby poskytlo optimální pohodlí, například podpěrka hlavy má šest různých upravitelných poloh.

Jednotlivá kožená sedadla krémové barvy jsou od sebe vzdálena až jeden metr. Samotné sedadlo je široké půl metru, nabízí flexibilní polohování a zároveň opěrky na nohy pro ještě větší pohodlí. Sedadla mají zakomponované další promyšlené prvky, mezi než patří například dobíjecí stanice umístěné přímo v sedadlech či postranní koktejlový stolek.

Pohodlí: Cestující se budou cítit komfortně také díky měkkým přikrývkám z udržitelného materiálu vyrobeného z recyklovaných plastových lahví a pohodlným polštářům, které byly navrženy přímo pro letovou třídu Premium Economy. Cestující mohou dále využít bezplatné doplňkové toaletní sady, které jsou dodávány v opakovaně použitelných a udržitelných sáčcích a obsahují produkty vyrobené z recyklovaných materiálů.

Špičkové stolování: Po vzoru Business Class cestující přivítá welcome drink, podávaný ve skle. Zákazníci Emirates se mohou těšit na výběr pokrmů připravených ze sezónních a regionálních surovin podávaných na porcelánovém nádobí s příbory z nerezové oceli, které jsou zabaleny do lněného ubrousku.  Nápojový lístek nabízí výběr drinků včetně prémiových vín a šumivého vína Chandon. Po jídle jsou pro cestující připraveny likéry s čokoládou.

img-responsive

Emirates | foto: BEST Communications

Bezkonkurenční zábava: V každém sedadle je zabudována třináctipalcová obrazovka, jedna z největších v rámci své třídy, díky které si mohou cestující užít bezkonkurenční nabídku z pěti tisíc programů a kanálů hudby, filmů, televizní tvorby, zpráv a mnoho dalšího prostřednictvím oceňovaného zábavního programu ice.

Na palubě letounu A380 v kombinaci čtyř letových tříd je Premium Economy umístěna v přední části hlavní paluby s 56 sedadly rozmístěnými v konfiguraci 2-4-2. V rámci Boeingu 777 bude umístěno až 24 sedadel Premium Economy ve vyhrazené části mezi Business a Economy Class.

ON-LINE 90. den války: Rusové se nejspíš pokusí o další útoky a obklíčení…

24.05.2022 13:12 Rusko soustřeďuje síly k místním útokům a ruská armáda se spolu se separatistickými jednotkami…

Počasí: Část Česka skropí vydatný déšť, spadne až 60 milimetrů srážek

24.05.2022 06:00 S vydatnými srážkami musí od dnešního poledne počítat obyvatelé v pásu od Vysočiny po Jeseníky.…

V Česku se objevil první případ opičích neštovic

24.05.2022 13:40 V Česku se potvrdil první případ opičích neštovic. Serveru Seznam Zprávy to řekl Pavel Dlouhý,…

Kavárna dostala pokutu poté, co na ni zákazník zavolal policii kvůli ceně…

22.05.2022 11:27 Kavárna v italské Florencii dostala pokutu 1000 eur (24.670 korun) poté, co se zákazník rozčílil…

Gazdík odvolal z funkce ředitelku Cermatu

24.05.2022 12:01 Ministr školství Petr Gazdík (STAN) odvolal z funkce ředitelku Centra pro zjišťování výsledků…

PPF a Home Credit na ruském trhu končí

17.05.2022 09:40 Aktualizováno Skupiny PPF a Home Credit podepsaly dohodu se skupinou individuálních investorů v čele s Ivanem…

Klienti Fio banky mohou využívat bankovní identitu

09.05.2022 13:01 Fio banka zahájila plný provoz bankovní identity (BankID) pro služby státu. Fio bankovní identitu…

Vodafone investuje další miliardy do modernizace sítí. Slibuje rychlost…

05.05.2022 12:34 Vodafone jako gigabitový lídr na poli pevného internetu nezahálí a toto prvenství si chce udržet, v…

Pale Fire Capital navýšila svůj podíl ve Valuo

02.05.2022 14:34 Skupina Pale Fire Capital pokračuje v investicích a nově navýšila svůj podíl ve společnosti Valuo…

Twitter kupuje Elon Musk, za sociální síť zaplatí 44 miliard dolarů

25.04.2022 22:10 Aktualizováno Americký miliardář Elon Musk se dohodl, že koupí internetovou společnost Twitter za 44 miliard…

Nestlé bude kvůli růstu nákladů pokračovat ve zvyšování cen

21.04.2022 14:21 Švýcarský potravinářský gigant Nestlé dnes varoval, že bude muset kvůli rostoucím nákladům…

Správní rada Twitteru se brání převzetí společnosti Muskem

15.04.2022 21:13 Správní rada Twitteru dnes přijala opatření platné jeden rok, jehož prostřednictvím se brání…

Elon Musk chce koupit Twitter, nabízí skoro bilion korun

14.04.2022 20:45 Aktualizováno Miliardář a šéf automobilky Tesla Elon Musk chce koupit Twitter. V provozovateli stejnojmenné…

Související:

Právě se děje

reklama