Letní fotografická soutěž potěší milovníky Jeseníků

Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu opět vyhlásilo letní soutěž určenou amatérským i profesionálním fotografům. Stačí navštívit webové stránky FotoSoutezJeseniky.cz a pomocí jednoduché aplikace nahrát fotku. Do soutěže se může zapojit každý, kdo pořídí snímek na téma Sportem ku zdraví v Jeseníkách. Vítěz soutěže získá exkurzi do Pivovaru Holba s degustací pro šest osob.

Přidejte svůj názor

Vítězný snímek jednoho z předchozích ročníků soutěže

„Soutěž je určená všem fanouškům nejkrásnějších českých hor. Přihlášené snímky musí dokumentovat jakoukoliv sportovní aktivitu, ať už je to pěší túra, cyklovýlet, nordic walking, kolečkové brusle, bobová dráha či procházka, na kterou si jdete „provětrat hlavu" a potěšit duši krásnými výhledy," vzkazuje návštěvníkům hor ředitelka Sdružení cestovního ruchu Jeseníky Andrea Závěšická.

Soutěžní snímky mohou fotografové nahrávat do 31. srpna letošního roku, a to prostřednictvím aplikace na adrese FotoSoutezJeseniky.cz. Každý autor může přihlásit pouze jeden snímek. Od 1. do 14. září bude veřejnost hlasovat, která z přihlášených fotografií je ta nejpovedenější a 18. září si vítěz převezme cenu přímo v Pivovaru Holba.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama