Vícerčata budou v Milovicích trhat rekordy

Milovice – Do milovického Parku Mirakulum míří každoročně na konci prázdnin rodiče se svými dětmi. Nyní se zde pokusí pokořit několik rekordů, jedním z nich je rekord v počtu vícerčat.

Přidejte svůj názor

371

Vedení parku Mirakulum ve spolupráci s Klubem dvojčat a vícerčat zve všechna dvojčata, trojčata a další vícerčata bez rozdílu věku. Tato komunita se zde totiž pokusí pokořit několik rekordů, které jsou registrované agenturou Dobrý den. Tento pokus o zdolání rekordu svojí přítomností posílí i milovická rodina, do které se narodila před rokem paterčata.

Dalším rekordem, který může být ve středočeském městečku zdolán, je nejvyšší počet osob bubnující na jednom místě. Bubeníky povede perkusionista Tokhi.

Poslední srpnovou sobotu se v Mirakulu pokusí pokořit i rekord o nejvíce koalích či klokaních rodičů na jednom místě. Takže kočárky nechte doma zaparkované a vydejte se do Parku Mirakulum s potomkem ve vaku.

Vedle tohoto se můžete těšit i na doprovodný program, na představení Michala Nesvadby či atrakce v parku. Pomoci pokořit některý z rekordů můžete v Mirakulu 30. srpna.

Témata: Park Mirakulum | děti
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Historie hradu Kámen: Místo smíru dvou nepřátel a počátek cesty Jiřího z…

08.09.2018 07:45 Málo známý hrad Kámen, jehož název jasně vypovídá o středověké pevnosti vystavěné na žulové skále,…

Praha spustí od 1. dubna 2019 novou turistickou kartu

25.08.2018 12:10 Praha - Praha spustí od 1. dubna 2019 novou turistickou kartu, bude ji vlastnit městská společnost…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější o Cestování

reklama
reklama