Dopřejte odpočinek dětem i sobě

Praha - Zima se většinou v našich představách spojuje s mrazem, nebo dokonce deštivým počasím. Často jediným zpříjemněním je tak jen příchod Vánoc, ale i toto magické období pomine velmi brzy. Ne každý tak miluje toto chladné roční období, ale můžete si ho zpříjemnit i společně jako rodina. Musíte najít jen způsob, který vyhoví každému členovi. Právě hory nabízejí množství příležitostí, a to nejen pro aktivní sportovce. Horské prostředí může i Vás naplnit klidem a domů se vrátíte plný pěkných vzpomínek a načerpané energie na další pracovní povinnosti.

Přidejte svůj názor

Vysoké Tatry

Toto určitě stojí za zvážení, zda by Vám přece jen nepadl vhod i takový zimní odpočinek. V minulosti byste určitě dali hodně za takový relax s přáteli, ale dopřát tyto jedinečné zážitky můžete i dětem a rodině. Stačí najít to správné ubytování. Rozhodnout se můžete pro luxusní hotel, ale i pro penzion, či jedinečnou atmosféru tradiční horské chaty. Výběr je tedy jen na Vás, ale pokud Vás láká Slovensko, vybírejte z ubytování v Tatrách v předstihu. Zejména Silvestr je velmi vytížené datum, proto pokud hledáte spíše klidnější atmosféru, naplánujte jiný termín.

I náročným zimním turistům určitě vyhoví ubytování Jasná. Zde máte vše potřebné po ruce a navíc oceníte i špičkové služby exkluzivního hotelu. Zimu přece nemusíte trávit jen na svahu, oblíbený je zejména wellness, ale děti nejvíce uchvátí dětské hry a animace, kde se vyřádí a zejména příjemně unaví. Na dlouhé zimní večery jim však můžete přibalit i nějakou tu oblíbenou hračku. Ty starší potěší i hlavolamy, díky kterým si procvičí i myšlení. Tyto najdete i na fajnhracky.sk.

Zkuste je však nadchnout i pro přírodu. S tím Vám pomohou i dalekohledy. Takto můžete pozorovat okolí svého hotelu či chaty a děti se tak více dozvědí i o divoké přírodě.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Lyžaři obsadili horská střediska, sněhové podmínky jsou ideální

13.01.2019 17:47 Dostatek sněhu vylákal o víkendu na české a moravské hory desetitisíce lyžařů. Hlavně v sobotu…

Vesmírná raketa? Hrad Roupov skrývá unikátní tajemství

12.01.2019 21:22 Aktualizováno Málo známé zříceniny hradu Roupov všeobecně nepřitahují velkou pozornost, ovšem kdo do těchto míst…

Tisíce lyžařů vyrazily na hory, v Bedřichově auta ucpala silnice

06.01.2019 19:33 Čerstvý sníh z posledních dní o víkendu přilákal do hor v Česku mnoho lyžařů. Třeba v Bedřichově v…

Hory před koncem roku zaplnili lyžaři, někde jsou fronty u vleků

30.12.2018 17:38 Horská střediska v Česku zaplnily tisíce lyžařů, kteří zde chtějí strávit konec roku. Na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama