Horská střediska v Beskydech rozšiřují služby o wellnes pobyty

Moravskoslezský kraj - Na odpočinek po lyžování se zaměřuje před blížící se zimní sezonou řada horských středisek v Beskydech a své pobyty rozšiřují o wellnes služby.

Přidejte svůj názor

doporučujeme

Hotel Petr Bezruč v Malenovicích na Frýdecko-Místecku nabízí krytý bazén se slanou vodou a nově také solnou jeskyni, whirlpool a bowling pro osm hráčů. Podle ředitelky hotelu Jany Klimundové si už nyní lidé rezervují pokoje na Vánoce a Silvestra. "Máme sice kapacitu 290 lůžek, ale protože bychom při plném obsazení na silvestrovský večer všechny neusadili ke stolu, kapacitu omezujeme a už teď nám zbývá posledních pár volných pokojů. Zájem je také o balíčky sportovních nebo welness pobytů, nejoblíbenější je Solný rekondiční pobyt s pobytem v bazénu se slanou vodou, v solné jeskyni a inhalacemi, pětidenní pobyt pro jednoho s polopenzí stojí zhruba čtyři tisíce korun," řekla Klimundová.

Nejbližší vlek je od Bezruče vzdálen 600 metrů, hotel má přímo u objektu každý rok v provozu malý vlek pro děti.

Horský hotel Sepetná v Ostravici v blízkosti několika lyžařských areálů láká lyžaře na odpočinek po lyžování a nabízí několik balíčků aktivit v Relaxcentru Sepetná, které je s hotelem spojené. "Zde je k využití bazén, masážní lavice, whirpool, parní kabina, bowling a další atrakce. Nabízíme balíčky služeb, například pro lyžaře nebo relaxační balíček s poláriem v Čeladné. V hotelu máme 80 lůžek a na období konce roku je už více než polovina zarezervovaná," řekl provozní rekreačního centra Sepetná Tomáš Otipka a dodal, že ceny za ubytování zůstavají na úrovni loňského roku.

Vyprodaný je na Silvestra Penzion Sluníčko v Ostravici na úpatí Lysé Hory, který má ve správě stejný majitel jako hotel Sepetná. "Penzion prošel letos kompletní rekonstrukcí, přibyl v něm výtah a restaurace s výhledem z terasy na Beskydy. Penzion má své vlastní wellnes centrum a na Silvestra jsme už nyní plně obsazení," řekl provozní penzionu Tomáš Otipka.

Lyžařské areály v okolí Sepetné a Sluníčka poskytují i další doprovodné služby - půjčovny lyží a snowboardů, lyžařský servis nebo lyžařskou školu. V letošní sezoně opět spojuje Ostravici s největšími lyžařskými středisky skibus. "Dopravu od našich ubytovacích kapacit ke stanici skibusu zajišťuje hotelový mikrobus," doplnil Otipka.

Loading...
Témata: hory | cestování
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nejkrásnější středověký komiks u nás se ukrývá na zámku v Jindřichově…

11.08.2019 14:05 Dnešní zámek, původně gotický hrad, v Jindřichově Hradci byl založen již na počátku 13. století na…

Výstupový chodník na Sněžku se opět otevře, další omezení bude v září

19.07.2019 09:37 Od dneška od 14:00 bude opět obousměrně otevřený turistický chodník z Růžové hory na Sněžku v úseku…

Pozor v Krkonoších. Sestup ze Sněžky řetězovou cestou je ode dneška uzavřen

15.07.2019 10:59 V Krkonoších dnes začal platit zákaz sestupu ze Sněžky takzvanou řetězovou cestou, která vede po…

Strach o tisíce Čechů na Chalkidiki: Ostrov zpustošily bouře, zjišťuje se…

11.07.2019 08:42 Na řeckém poloostrově Chalkidiki, který ve středu zasáhly silné bouře s krupobitím, je s cestovními…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama