Aqualand Moravia připravuje na jarní prázdniny pirátský program

Pasohlávky - Aqualand Moravia očekává vysokou návštěvnost během nadcházejících jarních prázdnin, proto pro děti připravil zábavný program v pirátském stylu a pro dospělé dva nové venkovní bazény.

Přidejte svůj názor

Noční záběr na Aqualand Moravia
doporučujeme

Nejnavštěvovanější turistický cíl Jižní Moravy, Aqualand Moravia, připravil bohatý program na nadcházející jarní prádzniny. Děti se mohou těšit na víkendové animace na téma pirátské výpravy, dospělí zase na zcela nové venkovní bazény s termální vodou i novinky v gastro provozu.

Jarní prázdniny začínají tisícům školáků z různých krajů již první únorové pondělí. V Aqualandu Moravia se mohou vyřádit nejen na dvaceti tobogánech a skluzavkách, ale připraven je i další program.

„Každý únorový víkend navíc mohou naši návštěvníci strávit ve společnosti pirátů. Připraveny jsou tematické tance a cvičení ve vodě, program v dětském koutku, ale i kreativní dílna, kde si děti mohou vyrobit pirátský meč,“ komentuje ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký v tiskové zprávě.

img-responsive

Aqualand Moravia | foto: Aqualand Moravia

Připraveny jsou podle i další zajímavé akce, o kterých budou návštěvníci informování na webových stránkách aquaparku. Děti poté přivítají i novinku restaurace Imperium – samoobslužný pult s točenou zmrzlinou.

Ani dospělí však během jarních prázdnin nepřijdou v Aqualandu Moravia zkrátka. Zapojit se mohou do speciálních soutěží s pirátskou tematikou, ti co dávají přednost pasivnímu odpočinku, pak ocení wellness centrum Forum Romanum, kde je k dispozici hned několik druhů saun a procedur i střešní vířivka.

„Velké oblibě se těší také nové venkovní bazény s termální vodou o teplotě 37 °C. Blahodárná voda z místního vrtu v doprovodu s výhledem na malebnou Pálavu dopřeje návštěvníkům jedinečný lázeňský zážitek,“ popisuje výhody nedávného rozšíření portfolia služeb Petr Pavlacký. Pobyt v aquaparku si poté zájemci mohou zpestřit návštěvou vodního baru, místní kavárny nebo restaurace, která nabízí každý den výběr několika jídel.

Návštěvníci, kteří chtějí v okolí Aqualandu Moravia strávit celé jarní prázdniny a užít si krásy Jižní Moravy, se mohou ubytovat v přilehlém hotelu Aqualand Inn. Ten nabízí zázemí pro celou rodinu, ubytování lze navíc díky akčním balíčkům pořídit za výhodnou cenu. Mezi zajímavosti, které při návštěvě pálavské oblasti stojí za to vidět, patří například oblast Hradiska, která se pyšní atraktivní naučnou stezkou odkazující na bohatou místní historii. Dle nedávných archeologických důkazů totiž oblast osidlovali pravěcí lidé i římští vojáci. V blízkosti Aqualandu Moravia, v Pavlově, byl navíc v loňském roce otevřen archeopark, který zaujme svým architektonickým ztvárněním a velice zajímavou expozicí.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zámek Průhonice: Pohádkový zámek ukrytý v zahradách světového významu

16.11.2019 20:41 Romantický zámek se nachází v Průhonicích (okres Praha-západ). Již mnohokrát posloužil jako kulisa…

Zbiroh: Středověký hrad ve službách armád II. světové války

10.11.2019 19:13 Středověký kamenný hrad zde vznikl již během první poloviny 13. století. Zbiroh tak patří mezi…

Silný vítr zastavil horní úsek lanovky na Sněžku

13.10.2019 11:42 Horní úsek lanové dráhy na Sněžku se dnes ráno kvůli silnému větru nerozjel. Kabinová lanovka na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama