Nemáte program na Valentýna? Zkuste horké bazény v Aqualandu Moravia

Pasohlávky - Aqualand Moravia se zdá být ideálním místem, kde stávit den svatého Valentýna. Protože romantika, hýčkání a rozmazlování k tomuto dni rozhodně patří, vyrazte se svojí polovičkou do aquaparku, kde si můžete užít horké bazény s výhledem na Pálavu nebo si zasoutěžit o vstupenky zdarma.

Přidejte svůj názor

Geotermální bazán v Aqualand Moravia
doporučujeme

Pokud ještě nemáte program na den svatého Valentýna, vezměte svoji drahou polovičku do Aqualandu Moravia. Zde si můžete užít den plný odpočinku, rozmazlování a hýčkání v bazénech s horkou vodou, které nabízejí jedinečný výhled na okolní krajinu, nebo třeba ve střešní vířivce.

Péči profesionálů i intimní prostředí sauny si zase můžete užít v rozsáhlém wellness areálu. Akční páry se zase mohou vyřádit na jedné ze čtrnácti vodních atrakcí. Ještě k tomu si všichn zamilovaní mohou zasoutěžit o vstupenky do aquaparku zdarma. 

„Teplá termální voda o teplotě 37 °C dopřeje návštěvníkům dokonalé uvolnění a odpočinek. Díky dostatečné teplotě si navíc za každého počasí mohou užívat výhled na okolí, který je v zimě opravdu kouzelný,“ komentuje Petr Pavlacký, ředitel Aqualandu Moravia.

Ještě větší dávku relaxu si poté lze užít ve wellness zóně Forum Romanum. Zde je k dispozici celá řada saun a parních lázní, ale i střešní vířivka. Zájemci se mohou objednat také na jednu z nabízených masáží a procedur.

„Nabízíme masáže klasické, relaxační, bylinné i havajské, které lze absolvovat i v páru. Zajímavým zážitkem poté může být masáž s využitím lávových kamenů nebo čokolády,“ doporučuje Petr Pavlacký v tiskové zprávě. A protože láska prochází žaludkem, připravena je podle něj i místní restaurace. Zamilované dvojice si tak mohou pochutnat na pravé francouzské palačince nebo některé ze specialit místních kuchařů.

Valentýnský pobyt v Aqualandu Moravia navíc může všem zamilovaným přinést dvojnásobnou radost. Připravena je pro ně totiž i speciální soutěž. Pro účast v ní stačí, když návštěvníci zdokumentují svůj pobyt v aquaparku a fotografii spolu s hastagem  #aquavalentyn nasdílejí na Instagram. Autor fotografie, která obdrží nejvíce srdíček, poté vyhraje dvě vstupenky do Aqualandu Moravia zcela zdarma.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rytířská jeskyně skrývá unikátní hrad, jediný svého druhu u nás

05.04.2020 23:23 Aktualizováno Fenomén jeskynního hradu je v našich zemích téměř neznámý. Byť se jednalo o velice progresivní typ…

Útěk do Krkonoš před epidemií COVID-19. Model uvažování jako před staletími

24.03.2020 09:16 Kontroly na hranicích, obavy ze šíření epidemie nebo únik do méně osídlených míst nejsou v situaci,…

Na túry v Krkonoších ano, ale jen sami nebo s rodinou

19.03.2020 09:41 Přestože v Krkonoších platí v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu pro celou ČR řada omezení,…

Koronavirus zastavil i lanovku na Sněžku, chybí cestující

17.03.2020 12:50 Aktualizováno Kabinová lanovka na Sněžku je od pondělí 16. března do odvolání mimo provoz. Důvodem je nízký zájem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy