Nemáte program na Valentýna? Zkuste horké bazény v Aqualandu Moravia

Pasohlávky - Aqualand Moravia se zdá být ideálním místem, kde stávit den svatého Valentýna. Protože romantika, hýčkání a rozmazlování k tomuto dni rozhodně patří, vyrazte se svojí polovičkou do aquaparku, kde si můžete užít horké bazény s výhledem na Pálavu nebo si zasoutěžit o vstupenky zdarma.

Geotermální bazán v Aqualand Moravia
doporučujeme

Pokud ještě nemáte program na den svatého Valentýna, vezměte svoji drahou polovičku do Aqualandu Moravia. Zde si můžete užít den plný odpočinku, rozmazlování a hýčkání v bazénech s horkou vodou, které nabízejí jedinečný výhled na okolní krajinu, nebo třeba ve střešní vířivce.

Péči profesionálů i intimní prostředí sauny si zase můžete užít v rozsáhlém wellness areálu. Akční páry se zase mohou vyřádit na jedné ze čtrnácti vodních atrakcí. Ještě k tomu si všichn zamilovaní mohou zasoutěžit o vstupenky do aquaparku zdarma. 

„Teplá termální voda o teplotě 37 °C dopřeje návštěvníkům dokonalé uvolnění a odpočinek. Díky dostatečné teplotě si navíc za každého počasí mohou užívat výhled na okolí, který je v zimě opravdu kouzelný,“ komentuje Petr Pavlacký, ředitel Aqualandu Moravia.

Ještě větší dávku relaxu si poté lze užít ve wellness zóně Forum Romanum. Zde je k dispozici celá řada saun a parních lázní, ale i střešní vířivka. Zájemci se mohou objednat také na jednu z nabízených masáží a procedur.

„Nabízíme masáže klasické, relaxační, bylinné i havajské, které lze absolvovat i v páru. Zajímavým zážitkem poté může být masáž s využitím lávových kamenů nebo čokolády,“ doporučuje Petr Pavlacký v tiskové zprávě. A protože láska prochází žaludkem, připravena je podle něj i místní restaurace. Zamilované dvojice si tak mohou pochutnat na pravé francouzské palačince nebo některé ze specialit místních kuchařů.

Valentýnský pobyt v Aqualandu Moravia navíc může všem zamilovaným přinést dvojnásobnou radost. Připravena je pro ně totiž i speciální soutěž. Pro účast v ní stačí, když návštěvníci zdokumentují svůj pobyt v aquaparku a fotografii spolu s hastagem  #aquavalentyn nasdílejí na Instagram. Autor fotografie, která obdrží nejvíce srdíček, poté vyhraje dvě vstupenky do Aqualandu Moravia zcela zdarma.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zámek v Příbrami snadno přehlédnete. Po kom nese slavné jméno?

28.11.2020 20:23 Aktualizováno Dnešní budova zámku, využívaná jako Galerie Františka Drtikola a městské informační centrum, je…

Asociace odmítá návrh Itálie: K uzavření skiareálů přes Vánoce není v ČR…

26.11.2020 20:36 Aktualizováno K zákazu provozu lyžařských středisek přes vánoční prázdniny není v České republice relevantní…

CzechTourism: Japonci či Korejci mají zájem navštívit Česko, pomoc…

24.11.2020 14:56 Aktualizováno Turisté z Japonska či Jižní Koreje mají nadále zájem, až to situace dovolí, navštívit Českou…

Zámek Rožmitál pod Třemšínem představuje názornou ukázku osudu mnohých…

14.11.2020 20:28 Aktualizováno Zámek Rožmitál pod Třemšínem se nachází ve stejnojmenném městě v okrese Příbram. Historie původního…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama