Čechy baví zážitkové akce. Nejvíce kupují ty spojené s létáním

Praha - Ze zážitků mají Češi nejraději ty spojené s létáním. Létání ve větrném tunelu v uplynulém roce tvořilo téměř pětinu všech prodaných poukazů na portálu Zážitky.cz.

Přidejte svůj názor

Balóny

Jednoznačně vedlo i mezi vánočními dárky. Populární jsou také let horkovzdušným balonem a tandemové seskoky padákem.

Také podle údajů Slevomatu patří adrenalinové zážitky spojené s létáním mezi dlouhodobě velké prodejní šlágry. Velmi oblíbený je i letecký simulátor či lety nad známými a populárními místy v malých letadlech. "Paralelně s tím je velký zájem o řízení drahých sportovních aut, případně o střílení na střelnici z nejrůznějších typů zbraní. Každá taková nabídka se prodává rychlým tempem," řekla ředitelka Slevomatu Marie Havlíčková.

V poslední době roste poptávka po zážitcích pro celou rodinu. Zážitky už tudíž nefungují jen jako dárek pro jednotlivce, ale stává se z nich rodinná událost. "Tomuto trendu se logicky přizpůsobujeme, proto jsme do nabídky nově zařadili celou sekci rodinných zážitků. Nechybí mezi nimi rodinný let balónem, potápění, paintball, létání v tunelu, vyhlídkové lety či únikové hry," uvedl majitel společnosti Zážitky.cz Jan Hájek.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tajuplný hrad Zvíkov ukrývá tajemství, které v Česku nemá obdoby

20.10.2018 07:20 Zcela právem je hrad Zvíkov označován za jeden ze skvostů gotické hradní architektury u nás. Byť se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama