Výletní portál Kudy z nudy se otevře zahraničním turistům

Praha - Výletní portál agentury CzechTourism Kudy z nudy rozšiřuje své působení za hranice České republiky, od září bude nová podoba portálu podporovat příjezdový cestovní ruch především nejbližších sousedů, tedy z Polska, Německa, Rakouska a Slovenska. Agentura to sdělila v úterý.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Internetový portál Kudy z nudy dosud funguje v české a anglické verzi, jeho návštěvnost se pohybuje kolem 400 tisíc aktivních uživatelů měsíčně. Jeho hlavním cílem je posílení propagace České republiky jako ideální turistické destinace.

„Rádi bychom více představili a zpřístupnili Českou republiku i zahraničním turistům tak, aby veškeré informace nalezli na jednom místě, a právě proto jsme se rozhodli spustit nové jazykové verze pro naše nejbližší sousedy. Od září si tak mohou o Česku přečíst na webu Poláci, Němci, Rakušané a Slováci v jejich rodném jazyce,“ uvedl generální ředitel agentury CzechTourism Rostislav Vondruška.

Cílovou skupinou nových stránek je téměř každý, kdo rád cestuje za hranice a rád poznává nová místa. Největší pozornost je však věnována rodinám s dětmi.

Nabídka nových jazykových verzí Kudy z nudy je zaměřena především na volnočasové aktivity, které lze provozovat po celý rok. Od poznávací turistiky, přes relaxaci, sport a specializované produkty (tipy pro rodiny s dětmi, cykloturistiku, adrenalinové zážitky, lifestyle, kulturní dědictví a další).

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Teplo přilákalo do českých hor tisíce lidí

17.02.2019 20:52 Teplé a slunečné počasí přilákalo o víkendu na české hory tisíce lyžařů. Teploty přes den stoupaly…

Zámek Konopiště: Gotická pevnost skrývá mnohá tajemství

10.02.2019 18:36 Aktualizováno Zámek Konopiště se nachází ve Středních Čechách na Benešovsku. Leží uprostřed rozsáhlého anglického…

Zámek, který nebyl zámkem. Lednicko-valtický areál ukrývá středověké…

10.02.2019 13:38 Lednicko-valtický areál patří k našim vůbec nejnavštěvovanějším destinacím. Svůj zasloužený zájem a…

Desetitisíce Čechů využily sněhu. Zaplnily lyžařské areály

03.02.2019 20:15 Dětem z několika okresů republiky začaly jarní prázdniny a zimním areálům hlavní sezona, tento…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama