Výletní portál Kudy z nudy se otevře zahraničním turistům

Praha - Výletní portál agentury CzechTourism Kudy z nudy rozšiřuje své působení za hranice České republiky, od září bude nová podoba portálu podporovat příjezdový cestovní ruch především nejbližších sousedů, tedy z Polska, Německa, Rakouska a Slovenska. Agentura to sdělila v úterý.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Internetový portál Kudy z nudy dosud funguje v české a anglické verzi, jeho návštěvnost se pohybuje kolem 400 tisíc aktivních uživatelů měsíčně. Jeho hlavním cílem je posílení propagace České republiky jako ideální turistické destinace.

„Rádi bychom více představili a zpřístupnili Českou republiku i zahraničním turistům tak, aby veškeré informace nalezli na jednom místě, a právě proto jsme se rozhodli spustit nové jazykové verze pro naše nejbližší sousedy. Od září si tak mohou o Česku přečíst na webu Poláci, Němci, Rakušané a Slováci v jejich rodném jazyce,“ uvedl generální ředitel agentury CzechTourism Rostislav Vondruška.

Cílovou skupinou nových stránek je téměř každý, kdo rád cestuje za hranice a rád poznává nová místa. Největší pozornost je však věnována rodinám s dětmi.

Nabídka nových jazykových verzí Kudy z nudy je zaměřena především na volnočasové aktivity, které lze provozovat po celý rok. Od poznávací turistiky, přes relaxaci, sport a specializované produkty (tipy pro rodiny s dětmi, cykloturistiku, adrenalinové zážitky, lifestyle, kulturní dědictví a další).

Témata: cestování | česko
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Historie hradu Kámen: Místo smíru dvou nepřátel a počátek cesty Jiřího z…

08.09.2018 07:45 Málo známý hrad Kámen, jehož název jasně vypovídá o středověké pevnosti vystavěné na žulové skále,…

Praha spustí od 1. dubna 2019 novou turistickou kartu

25.08.2018 12:10 Praha - Praha spustí od 1. dubna 2019 novou turistickou kartu, bude ji vlastnit městská společnost…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější o Cestování

reklama
reklama