Procestujte Krušné hory s novou lyžařskou mapou

Krušné hory - Mapu upravovaných běžeckých tras v Krušných horách včetně detailních výřezů pro letošní zimní sezónu vydala Destinační agentura Krušné hory o.p.s. Petra Ludwigová z ústeckého krajského úřadu ve středu Mediafaxu řekla, že agentura brožuru vydala vlastním nákladem.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Nová lyžařská mapa vyšla agenturu na téměř sedmdesát tisíc korun.

„Mapa pokrývá celý hřeben Krušných hor v Ústeckém kraji od Telnice až po Klínovec s napojením na běžecké stopy v sousedním Německu. Páteřní trasou je Krušnohorská bílá stopa, která propojuje šest zimních středisek od Lesné přes Klíny, Dlouhou Louku, Bouřňák, Fojtovice po Telnici. Mapu vydáváme ve vlastní edici a její vydání není podpořeno žádným projektem, proto si mapu musí zájemci zakoupit," uvedla ředitelka destinační agentury Kateřina Suchá.

Krušné hory se stávají vyhledávaným místem pro zimní sporty, nová mapa bude tedy cenným pomocníkem při zimních výpravách.

Brožura je k zakoupení v informačních centrech v Krušných horách a Podkrušnohoří, v jednotlivých ski areálech a horských hotelech v Krušných horách.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tajuplný hrad Zvíkov ukrývá tajemství, které v Česku nemá obdoby

20.10.2018 20:18 Aktualizováno Zcela právem je hrad Zvíkov označován za jeden ze skvostů gotické hradní architektury u nás. Byť se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama