Dobříšský zámek láká turisty na speciální prázdninové prohlídky

Dobříš – Zámek Dobříš ožije tento víkend kulturním programem pro dospělé i děti. Je připraven koncert klasické hudby, zábavný program pro děti a speciální prohlídky.

Přidejte svůj názor

Francouzský park zámek Dobříš

V sobotu 21. června od 20 hodin proběhne na zámku Dobříš v Zrcadlovém sálu koncert klasické hudby. Zazní díla od uznávaných skladatelů, J. S. Bacha, W. A. Mozarta či F. Mendelssohna, v podání Nizozemského koncertního sboru, který povede dirigent Ad Broeksteeg.

Neděle 22. června bude patřit dětem. Pro rodiny s dětmi je od 10 hodin připraven bohatý hudební a zábavný program, který je plný soutěží, odměn a hudebních vystoupení. O zábavu se postará duo VANDA A STANDA, Divadýlko z pytlíčku a MAXIM TURBULENC.

Během léta vás čekají pravidelně speciální prohlídky. Na každou středu od 21.00 a 21.15 hodin jsou připravené noční prohlídky zámku, při kterých nahlédnete do tajemných komnat, v zámeckém parku můžete do záludného bludiště „vypustit" potomstvo a na závěr vás čeká malé překvapení.

Každou letní neděli od 11.00, 13.00 a 15.00 hodin můžete absolvovat vycházku francouzským parkem s průvodcem, které vás zavedou na místa běžně nepřístupná a skrytá. Každou neděli přijde do parku i pan Řehka, který pro návštěvníky připravil sokolnické ukázky.

Témata: Zámek Dobříš
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Lyžaři obsadili horská střediska, sněhové podmínky jsou ideální

13.01.2019 17:47 Dostatek sněhu vylákal o víkendu na české a moravské hory desetitisíce lyžařů. Hlavně v sobotu…

Vesmírná raketa? Hrad Roupov skrývá unikátní tajemství

12.01.2019 21:22 Aktualizováno Málo známé zříceniny hradu Roupov všeobecně nepřitahují velkou pozornost, ovšem kdo do těchto míst…

Tisíce lyžařů vyrazily na hory, v Bedřichově auta ucpala silnice

06.01.2019 19:33 Čerstvý sníh z posledních dní o víkendu přilákal do hor v Česku mnoho lyžařů. Třeba v Bedřichově v…

Hory před koncem roku zaplnili lyžaři, někde jsou fronty u vleků

30.12.2018 17:38 Horská střediska v Česku zaplnily tisíce lyžařů, kteří zde chtějí strávit konec roku. Na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama