Oslavte vysvědčení bohatým programem v pražském kempu

Praha – V pátek ráno vyrazí děti a studenti v tomto školním roce naposledy do škol, kde dostanou vysvědčení. V Praze pak mohou oslavit konec roku v centrálním kempu na Pražačce.

Přidejte svůj názor

371

Centrální pražský kemp, Camp Žižkov Prague a sportoviště Pražačka, ožije v pátek 27. června ve 14.00 hodin programem pro rodiče s dětmi, který je plný zábavy. Na programu je řada soutěží, dětských her a dětská diskotéka. Děti se mohou nechat zkrášlit malováním na obličej. Z kempu tak mohou odcházet jako roztomilé lvíče či děsivý dinosaurus.

V areálu Pražačka se zabaví dospělí, kteří mohou shlédnout exhibici s obřími nafukovacími míči BumperBalls. Sami si pak mohou vyzkoušet fotbalové či nohejbalové prvky.

Na závěr je pro všechny připraven koncert populární mladé zpěvačky Báry Zemanové, která vystoupí od 18.00 hodin s doprovodnou kapelou v Indian baru.

Během celého dne mohou návštěvníci podpořit sbírku Sdružení Linky bezpečí na podporu služeb a dovolatelnosti na Linku. Odpolednem bude provázet moderátor Petr Kumpfe. Vstup na akci je zdarma.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Historie hradu Kámen: Místo smíru dvou nepřátel a počátek cesty Jiřího z…

08.09.2018 07:45 Málo známý hrad Kámen, jehož název jasně vypovídá o středověké pevnosti vystavěné na žulové skále,…

Praha spustí od 1. dubna 2019 novou turistickou kartu

25.08.2018 12:10 Praha - Praha spustí od 1. dubna 2019 novou turistickou kartu, bude ji vlastnit městská společnost…

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější o Cestování

reklama
reklama