Centrum Semafor láká na nevšední rodinnou akci

Olomouc – Centrum Semafor připravilo další nevšední akci pro celou rodinu. Ta se uskuteční v pátek 4. července od 14 do 19 hodin před obchodním centrem Globus v Olomouci.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Nevšední odpoledne pro celou rodinu, které slibuje skvělou zábavu i soutěžní adrenalin, se uskuteční v rámci akce nazvané Rodina na cestách. Všechny aktivity jsou zdarma a spojeny se soutěžemi o zajímavé i atraktivní ceny, láká na dopravně bezpečnostní akci Centrum Semafor. „Půjde o netradiční soutěž rodinných týmů. Rodiče budou závodit v autech, děti pak na šlapacích autech. Připraveny jsou i další atrakce jako simulátory jízdy či nehod," upřesnil manažer dopravního centra Josef Línek.

Mimo soutěžního klání bude možné vyzkoušet si nejrůznější sportovní aktivity, mezi nimiž nebudou chybět koloběžky, in-line brusle a speed skating. Návštěvníky čeká největší sbírka funkčních kuriózních kol v České republice, ukázky stíhacích vozů Policie ČR a oblíbených vozítek Segway městských strážníků. Na akci se podílejí partneři Centra Semafor – BESIP, Městská policie Olomouc, Český červený kříž a studenti FTK Univerzity Palackého Olomouc.

Témata: inline sport
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Teplo přilákalo do českých hor tisíce lidí

17.02.2019 20:52 Teplé a slunečné počasí přilákalo o víkendu na české hory tisíce lyžařů. Teploty přes den stoupaly…

Zámek Konopiště: Gotická pevnost skrývá mnohá tajemství

10.02.2019 18:36 Aktualizováno Zámek Konopiště se nachází ve Středních Čechách na Benešovsku. Leží uprostřed rozsáhlého anglického…

Zámek, který nebyl zámkem. Lednicko-valtický areál ukrývá středověké…

10.02.2019 13:38 Lednicko-valtický areál patří k našim vůbec nejnavštěvovanějším destinacím. Svůj zasloužený zájem a…

Desetitisíce Čechů využily sněhu. Zaplnily lyžařské areály

03.02.2019 20:15 Dětem z několika okresů republiky začaly jarní prázdniny a zimním areálům hlavní sezona, tento…

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama