Centrum Semafor láká na nevšední rodinnou akci

Olomouc – Centrum Semafor připravilo další nevšední akci pro celou rodinu. Ta se uskuteční v pátek 4. července od 14 do 19 hodin před obchodním centrem Globus v Olomouci.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Nevšední odpoledne pro celou rodinu, které slibuje skvělou zábavu i soutěžní adrenalin, se uskuteční v rámci akce nazvané Rodina na cestách. Všechny aktivity jsou zdarma a spojeny se soutěžemi o zajímavé i atraktivní ceny, láká na dopravně bezpečnostní akci Centrum Semafor. „Půjde o netradiční soutěž rodinných týmů. Rodiče budou závodit v autech, děti pak na šlapacích autech. Připraveny jsou i další atrakce jako simulátory jízdy či nehod," upřesnil manažer dopravního centra Josef Línek.

Mimo soutěžního klání bude možné vyzkoušet si nejrůznější sportovní aktivity, mezi nimiž nebudou chybět koloběžky, in-line brusle a speed skating. Návštěvníky čeká největší sbírka funkčních kuriózních kol v České republice, ukázky stíhacích vozů Policie ČR a oblíbených vozítek Segway městských strážníků. Na akci se podílejí partneři Centra Semafor – BESIP, Městská policie Olomouc, Český červený kříž a studenti FTK Univerzity Palackého Olomouc.

Témata: inline sport
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Historie hradu Kámen: Místo smíru dvou nepřátel a počátek cesty Jiřího z…

08.09.2018 07:45 Málo známý hrad Kámen, jehož název jasně vypovídá o středověké pevnosti vystavěné na žulové skále,…

Praha spustí od 1. dubna 2019 novou turistickou kartu

25.08.2018 12:10 Praha - Praha spustí od 1. dubna 2019 novou turistickou kartu, bude ji vlastnit městská společnost…

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější o Cestování

reklama
reklama