Neobvyklý západ slunce prožijete v Českém ráji

Český ráj – Zřícenina hradu Trosky, která je dominantou Českého ráje, nabízí během letních prázdnin několik nevšedních zážitků, které sází na krásu tamní přírody. Těšte se na návrat do středověku, ale i na západ slunce a stmívání na Troskách.

Přidejte svůj názor

371

Čtyřikrát během letních měsíců můžete navštívit zříceninu hradu Trosky v Českém ráji a užít si návrat do středověku, které jsou naplánované na sobotní podvečery (5. a 19. července a 2. a 16. srpna). Během nich si užijete na hradech téměř klasických ukázek šermu, ale také divadlo, sokolnické ukázky, fireshow a na závěr programu je pro vás připraveno překvapení.

V podvečer můžete na Trosky přijít i během čtyřech středečních dnů (9. a 20. července a 6. a 20. srpna) a z ochozů zříceniny, Baby a Panny, sledovat západ slunce a stmívání. Tato akce je sice bez programu, ale zapadající slunce nad úchvatnou krajinou českého ráje ve vás zajisté zanechá krásný zážitek.

Po skončení těchto prázdninových akcí se můžete na Trosky vydat zas. V sobotu 23. srpna zde totiž proběhne 7. ročník festivalu trampských písní Trosecký širák.

Témata: Hrad Trosky
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

České středohoří aneb toulky krajinou dávných hradů

21.10.2018 22:02 Aktualizováno Poslední slunečné dny lákají mnoho turistů k toulkám hřejivě zbarvenou krajinou. Komu nestačí…

Tajuplný hrad Zvíkov ukrývá tajemství, které v Česku nemá obdoby

20.10.2018 20:18 Aktualizováno Zcela právem je hrad Zvíkov označován za jeden ze skvostů gotické hradní architektury u nás. Byť se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama