Ponožková bitva a dámy v dobových kostýmech. Kam vyrazit?

Hrádek u Nechanic – Zámek Hrádek u Nechanic ožije o víkendu hned několika rozličnými událostmi. Vedle koncertů se můžete těšit i na poněkud neobvyklou zábavu, kterou byste čekali spíše na dětském letním táboře.

Přidejte svůj názor

Na zámek Hrádek u Nechanic přijelo panstvo

Bohatý program nabídne už samotná sobota 12. července. V zahradách zámku Hrádek u Nechanic loutkoherec Honza Bílek předvede loutkové představení Sůl nad zlato. Štafetu po něm převezme florista Pavel Hruška a s kolegy vytvoří kytice, které budou po prezentaci dam v historických kostýmech následně vydraženy. Během programu vystoupí zpěvačka Marcela Březinová.

Aby zábava nebyla příliš fádní, vedení zámku přichystalo na podvečer poněkud rozvernější zábavu – velkou ponožkovou bitvu, kterou vystřídá bigbeatový a folkový koncert. Večer zakončí velkolepé světelné představení a prohlídka zámku s průvodci v dobových kostýmech.

Během celého víkendu 12. a 13. července se návštěvníkům bude předvádět hraběcí rodina, služebnictvo a jejich hosté. Herci ochotnických divadel představí obecenstvu život před sto lety, kdy se zámek elektrifikoval, v programu „Přijelo panstvo, aneb pokrok nezastavíš!".

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Historie hradu Kámen: Místo smíru dvou nepřátel a počátek cesty Jiřího z…

08.09.2018 07:45 Málo známý hrad Kámen, jehož název jasně vypovídá o středověké pevnosti vystavěné na žulové skále,…

Praha spustí od 1. dubna 2019 novou turistickou kartu

25.08.2018 12:10 Praha - Praha spustí od 1. dubna 2019 novou turistickou kartu, bude ji vlastnit městská společnost…

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější o Cestování

reklama
reklama