Procvičit fantazii můžete v centru Prahy během Divadelní Odysey

Praha - Že nemusí zábavu jen pasivně přijímat, ale také ji tvořit, se mohou děti přesvědčit v rámci mezinárodního projektu Divadelní Odysea. Program je složen nejen z představení, ale i z workshopů, kde mohou děti předvést, jak jsou hravé a vynalézavé.

Přidejte svůj názor

371

Nedaleko pražské náplavky v Zítkových sadech vyroste cirkusová aréna, která nabídne bohatý letní program dětem i rodičům od 20. do 30. července. Těšit se můžete na tři desítky představení a dokonce i na několik premiér českých i zahraničních souborů. Představení budou ze světa klaunů, tanečníků, divadelníků a dalších umělců.

„Chceme otevřít svět divadla a cirkusu, hudby a tance, fantazie a hravosti všem dětem bez rozdílu věku. Uprostřed prázdnin se tak budou moci malí i velcí v Praze nejen pobavit a naučit se něco nového, ale stanou se tak vlastně součástí velkého mezinárodního projektu," zve na akci Šárka Pavelková z ProFitArt, která stojí za českou částí projektu Divadelní Odysea.

Mladí návštěvníci se mohou vyřádit každé odpoledne v kreativní dílně, během níž se mohou naučit mnoho klaunských triků. Po kreativních dílnách jim klaunští „učitelé" zahrají představení plná veselých nápadů.

Projekt Divadelní Odysea podporuje EU Culture, Hlavní město Praha, Ministerstvo kultury a Česká Centra.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Historie hradu Kámen: Místo smíru dvou nepřátel a počátek cesty Jiřího z…

08.09.2018 07:45 Málo známý hrad Kámen, jehož název jasně vypovídá o středověké pevnosti vystavěné na žulové skále,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama