CK Fischer zahájila prodej zájezdů německé cestovní kanceláře FTI

Praha - Prodej zájezdů čtvrté největší německé cestovní kanceláře FTI v češtině, on-line, se sdíleným rezervačním systémem a s cenami v českých korunách zahájila v pondělí CK Fischer. Česká cestovní kancelář tak doplnila svoji nabídku zejména v oblasti exotických dovolených.

Přidejte svůj názor

doporučujeme

"Český trh je relativně malý a při prodeji zájezdů do vzdálených destinací lze někdy jen obtížně dosáhnout cen, které mají k dispozici německé cestovní kanceláře. Proto naší nabídku zejména exotických dovolených doplníme o zájezdy partnerské německé cestovní kanceláře," uvedl výkonný ředitel CK Fischer Jiří Jelínek s tím, že lidé budou mít nyní možnost zakoupit německý zájezd na všech pobočkách CK Fischer v Česku.

Každý zákazník si bude moci podle ředitele Jelínka vybrat, zda dá přednost zájezdu za velmi atraktivní cenu, ale s odletem z Německa, nebo využije zájezd, který z České republiky organizuje CK Fischer. "Součástí nabídky budou dovolené s odlety ze všech německých letišť v blízkosti našich hranic a rakouské Vídně," doplnil Jelínek.

CK Fischer je první cestovní kanceláří na českém trhu, která podobnou nabídku zájezdů zahraničních partnerů nabízí. Již dříve se ale propojily například německá REWE Touristik a cestovní společnosti Exim Holding, když REWE převzala 51 procent Exim Holding ke konci května. "Napojení na zahraniční cestovní kancelář nabízí rovněž společnost Student Agency, ta však oproti CK Fischer poskytuje značně odlišný druh zájezdů," zakončil tiskový mluvčí CK Fischer Jan Osúch.

Loading...
Témata: CK Fischer
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama