Co Češi na dovolené ocení nejvíce?

Praha - Osobní přístup hoteliérů, profesionální péče delegátů nebo kreativita animačních týmů. To jsou věci, které Češi nejvíc oceňují při letní dovolené v zahraničí, vyplývá z hodnocení loňské dovolené, jež na sociálních sítích a v různých internetových diskusních fórech zmapovala CK ALEXANDRIA.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Těmto zmíněným parametrům dávají lidé přednost před počtem hvězdiček, kterými je označen hotel vybraný z katalogu cestovní kanceláře.

"Dlouhodobě sledujeme diskusní příspěvky, zejména ty, jejichž autory jsou naši klienti," říká ředitel marketingu ALEXANDRIE Petr Šatný. Tyto texty podle něj představují důležitou zpětnou vazbu, ať už jsou pochvalné, nebo kritické. "Obojí umožňují naší cestovní kanceláři neustále zlepšovat nabídku služeb," vysvětluje Šatný.

Na sklonku letní turistické sezóny 2012 ALEXANDRIA své klienty vyzvala, ať jí rovnou posílají odkazy na své příspěvky v diskusích, nebo se vyjádří na jejím facebookovém profilu. Rozběhla se soutěž o nejvýstižnější hodnocení dovolené s ALEXANDRIÍ, ve které se sešlo několik tisíc příspěvků.

Porota v čele s předsedkyní, herečkou a moderátorkou Alicí Bendovou vybrala tři vítěze v obou kategoriích – Facebook a internetová diskusní fóra. "Všechny oceněné příspěvky mají jedno společné: čtenáři se z nich dovědí i nejrůznější detaily a zajímavosti, které v katalogu cestovní kanceláře nenajdou a mohou se podle nich orientovat i další cestovatelé," vysvětlila Bendová.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Cestovky čekají rekordní rok. Češi se musí připravit na jednu nepříjemnost

30.12.2018 10:42 Chuť Čechů cestovat bude v příštím roce rekordní, očekávají cestovní kanceláře. Trh se zájezdy by…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama