Co Češi na dovolené ocení nejvíce?

Praha - Osobní přístup hoteliérů, profesionální péče delegátů nebo kreativita animačních týmů. To jsou věci, které Češi nejvíc oceňují při letní dovolené v zahraničí, vyplývá z hodnocení loňské dovolené, jež na sociálních sítích a v různých internetových diskusních fórech zmapovala CK ALEXANDRIA.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Těmto zmíněným parametrům dávají lidé přednost před počtem hvězdiček, kterými je označen hotel vybraný z katalogu cestovní kanceláře.

"Dlouhodobě sledujeme diskusní příspěvky, zejména ty, jejichž autory jsou naši klienti," říká ředitel marketingu ALEXANDRIE Petr Šatný. Tyto texty podle něj představují důležitou zpětnou vazbu, ať už jsou pochvalné, nebo kritické. "Obojí umožňují naší cestovní kanceláři neustále zlepšovat nabídku služeb," vysvětluje Šatný.

Na sklonku letní turistické sezóny 2012 ALEXANDRIA své klienty vyzvala, ať jí rovnou posílají odkazy na své příspěvky v diskusích, nebo se vyjádří na jejím facebookovém profilu. Rozběhla se soutěž o nejvýstižnější hodnocení dovolené s ALEXANDRIÍ, ve které se sešlo několik tisíc příspěvků.

Porota v čele s předsedkyní, herečkou a moderátorkou Alicí Bendovou vybrala tři vítěze v obou kategoriích – Facebook a internetová diskusní fóra. "Všechny oceněné příspěvky mají jedno společné: čtenáři se z nich dovědí i nejrůznější detaily a zajímavosti, které v katalogu cestovní kanceláře nenajdou a mohou se podle nich orientovat i další cestovatelé," vysvětlila Bendová.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Prodeje zájezdů byly v červenci rekordní, největší zájem je o Řecko a…

04.08.2019 08:50 Cestovní kanceláře registrují za červenec rekordní prodeje tzv. last minute zájezdů. Například…

Tržby Čedoku loni vzrostly, zisk klesl. Vázne příjezdová turistika

24.07.2019 08:30 Tržby cestovní kanceláře Čedok loni meziročně vzrostly o 22 procent na 2,55 miliardy korun. Zisk…

Kolik platí Češi za dovolené? Někteří i miliony

20.07.2019 12:28 Za luxusní dovolenou jsou Češi ochotni průměrně utratit 41.500 korun na osobu. Pokud se na ni…

Jak se liší plná penze a all inclusive? Co značí hvězdy u hotelů? Tohle…

10.07.2019 14:55 Cestovní kanceláře nás každý rok zahltí řadou nabídek na nejluxusnější dovolené a ubytování. Jak se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama