5 nejlevnějších evropských měst: Mezi nimi je i Praha. Souhlasíte?

Praha - Rozhodli jste se cestovat, ale nemáte na to finance? Největší cestovatelský portál na světě TripAdvisor pro vás sestavil žebříček nejlevnějších evropských měst, která musíte vidět. A je tam i Praha.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

Ilustrační foto

Nejdražší destinace jsou krásné, ale občas bývají pro nás smrtelníky nedosažitelné. Konečně jsme pro vás našli města, která stojí za návštěvu, a přesto neutratíte statisíce.

Istanbul. Nejlevnější destinací je právě největší turecké město. Může nabídnout spoustu památek z římských i byzantských dob. Tady si budete připadat jako v jiném světě, protože na každém rohu vás bude čekat úplně jiná scenérie. A pokud milujete nákupy, tak tady budete v sedmém nebi. Po celém Turecku totiž můžete smlouvat, a tak vás nákupy vyjdou o dost levněji.

Bukurešť. Kdysi byla krásná, ale hodně se tu změnilo. V meziválečném období se jí dokonce přezdívalo " Paříž východní Evropy ". I tak zde můžete najít spoustu zajímavých památek, které vás uchvátí.

Krakov. Jedno z nejkrásnějších polských měst a jedno z nejkrásnějších v celé Evropě. Ano i tady můžete prožít krásnou dovolenou, aniž byste utratili velké peníze. Historické centrum Krakova je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Zažijete zde krásnou dovolenou, kde budete mít o zábavu určitě postaráno.

Budapešť. Hlavní město Maďarska má rozhodně co nabídnout. Pokud chcete se svým partnerem prožít opravdu romantický výlet, tak Budapešť je to pravé místo. Nelekejte se cen, protože jakmile vám v restauraci přinesou účet, uvidíte neskutečně velkou částku. Hned si to tedy přepočítejte na naše koruny.

Praha. Ano i naše matička Praha patří mezi nejlevnější města v Evropě. Naše největší město má opravdu co nabídnout. Najdete tu nejatraktivnější památky, které vás naprosto pohltí.
Myslíte si taky, že Praha je tak levná?

Témata: Praha | města
Vstupte do diskuze (5)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Airbnb stahuje nabídky ubytování v židovských osadách. Izrael se dopálil

20.11.2018 10:04 Mezinárodní služba Airbnb stáhla ze své ubytovací nabídky adresy v židovských osadách na…

Tragická turistická sezona: V cizině zemřelo 85 Čechů, nejvíc v Chorvatsku

12.11.2018 13:59 V letošní turistické sezoně mírně ubylo Čechů, kteří zahynuli v zahraničí. Za hranicemi zemřelo 85…

Město Nazaret Illit změní název, zmatených turistů z ciziny už má dost

08.11.2018 07:44 Občany izraelského Nazaret Illitu unavuje neustálá záměna jejich města s biblickým Nazaretem, a…

Nejnachmelenější místo na světě? V tomto hotelu by se Čechům určitě líbilo

04.11.2018 09:33 Milovníci piva, kteří sní o tom, že se ráno probudí v pokoji provoněném chmelem a sladem, mají nyní…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama