5 nejlevnějších evropských měst: Mezi nimi je i Praha. Souhlasíte?

Praha - Rozhodli jste se cestovat, ale nemáte na to finance? Největší cestovatelský portál na světě TripAdvisor pro vás sestavil žebříček nejlevnějších evropských měst, která musíte vidět. A je tam i Praha.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

Ilustrační foto
doporučujeme

Nejdražší destinace jsou krásné, ale občas bývají pro nás smrtelníky nedosažitelné. Konečně jsme pro vás našli města, která stojí za návštěvu, a přesto neutratíte statisíce.

Istanbul. Nejlevnější destinací je právě největší turecké město. Může nabídnout spoustu památek z římských i byzantských dob. Tady si budete připadat jako v jiném světě, protože na každém rohu vás bude čekat úplně jiná scenérie. A pokud milujete nákupy, tak tady budete v sedmém nebi. Po celém Turecku totiž můžete smlouvat, a tak vás nákupy vyjdou o dost levněji.

Bukurešť. Kdysi byla krásná, ale hodně se tu změnilo. V meziválečném období se jí dokonce přezdívalo " Paříž východní Evropy ". I tak zde můžete najít spoustu zajímavých památek, které vás uchvátí.

Krakov. Jedno z nejkrásnějších polských měst a jedno z nejkrásnějších v celé Evropě. Ano i tady můžete prožít krásnou dovolenou, aniž byste utratili velké peníze. Historické centrum Krakova je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Zažijete zde krásnou dovolenou, kde budete mít o zábavu určitě postaráno.

Budapešť. Hlavní město Maďarska má rozhodně co nabídnout. Pokud chcete se svým partnerem prožít opravdu romantický výlet, tak Budapešť je to pravé místo. Nelekejte se cen, protože jakmile vám v restauraci přinesou účet, uvidíte neskutečně velkou částku. Hned si to tedy přepočítejte na naše koruny.

Praha. Ano i naše matička Praha patří mezi nejlevnější města v Evropě. Naše největší město má opravdu co nabídnout. Najdete tu nejatraktivnější památky, které vás naprosto pohltí.
Myslíte si taky, že Praha je tak levná?

Loading...
Témata: Praha | města
Vstupte do diskuze (5)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Telefonování za jízdy: Itálie razantně zpřísní zákon. Jakou pokutu…

17.04.2019 11:11 V Itálii se chystá razantní zpřísnění zákona o silničním provozu. Tomu, kdo bude při jízdě užívat…

Kam za nejkrásnější zimní krajinou? Vydejte se do Laponska

15.04.2019 03:26 Zima je v Česku rok od roku teplejší a ani sněhová nadílka tradičnímu sportovnímu vyžití příliš…

Havana je rájem sajdkár ze sovětské éry, turisté nevěřícně kroutí hlavou

07.04.2019 14:17 Havana je světově proslulá starými americkými sedany, ale je také rájem motorek s postranním…

Hrozí rušení dovolených? Smartwings v létě omezí lety boeingů

05.04.2019 19:26 Letecký dopravce Smartwings v létě omezí kapacity svých letů o osm procent. Společnost tak dočasně…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama