"Íčko" Langer si užívá dovolenou na jachtě. Víme kde!

Praha - Exposlanec ODS Ivan Langer, který figuroval i ve spisu Krakatice, si vyjel na ostrov, který je dobrý "tak leda pro chování koz". Přilákala ho řecká Ithaka a na svém facebookovém profilu se chlubí fotografiemi z dovolené.

Přidejte svůj názor

Ivan Langer

Langer byl dlouholetým poslancem ODS, ale loni mu voliči udělali čáru přes rozpočet. I když byl jedničkou olomoucké kandidátky, vykroužkovali ho ze sněmovny. Přesto se v dubnu stal členem odborného týmu premiéra Petra Nečase (ODS).

Zatímco poslanci ještě pracují, Langer už si užívá na dovolené. Přilákalo ho slunné bankrotující Řecko. Ale finanční problémy Langera evidentně netrápí. Na svůj facebookový profil před pár dny vystavil fotgrafii, kterou pořídil mobilním telefonem.

"Ithaka před západem slunce" napsal k obrázku, jemuž dominuje podlouhlý ostrov, jenž je znám už z Homérových eposů. Tento básník o něm také řekl, že je to místo dobré "tak leda pro chování koz". Ale už jen fakt, že si tento nevelký ostrov vybrala pro své líbánky princezna Diana, svědčí o jeho přitažlivosti.

V popředí Langerovy fotky je vidět terasa a část domu, v němž zřejmě pobývá, obklopen bujnou přírodou a skryt očím zvědavců. Fotka si vysloužila řadu obdivných i závistivých komentářů a Langer k ní také přidal ještě další svůj komentář:

"Pozitri vyrazime na plachetnici k brehum Lefkady. Tak zkontroluji, je-li tam vse dobre pripraveno," napsal v reakci na poznámku Vény Maříka, který se zmínil, že za měsíc vyráží na Lefkadu, což je ostrov přímo u pobřeží Řecka.

A aby Langer ukázal, že na Lefkadu skutečně vyrazil, vyvěsil na svou "Zeď" i fotku přímo z plachetnice, na níž na ostrov plul. "Slunce..Vitr...More..." pochlubil se exministr vnitra.

Kromě obdivných komentářů se k jeho dovolené vyjádřil i poslanec ODS Tomáš Úlehla, který mu složil dokonce i básničku.

"A já pořád kdo to tluče, a to Ivan na obruče sudu s rumem Kapitain Morgan, než všem řekne "Guten Morgen !"" zaveršoval politik a Langer na to zareagoval veselým smajlíkem.

Témata: Langer, Ivan
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Němci sraženi z trůnu, už nemají nejsilnější pas. Jak si vede Česko?

14.09.2018 13:14 Singapur - Nejsilnější cestovní pas už nemají Němci, ale Singapuřané. Obyvatelé tohoto městského…

Pozor na suvenýry z dovolených. Celníci rozdrtili tunu korálů a mušlí,…

10.09.2018 19:15 Rosenheim - Němečtí celníci v Bavorsku zničili tunu ilegálně dovezených korálů, mušlí a ulit. Jde o…

Řecký ostrovní ráj se potápí pod náporem turistů. Úřady řekly: A dost!

09.09.2018 18:24 Aktualizováno Santorini - Od března do prosince téměř každý den vysypou výletní lodě na ostrově Santorini tisíce…

Seven Sisters. Krásné místo plné hazardujících turistů

06.09.2018 18:39 Seven Sisters je skupina křídových útesů, které jsou součástí národního parku South Downs, přesněji…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější o Cestování

reklama
reklama