Připravte na dovolenou i své auto

Praha - I když podle kalendáře tu máme stále zimu, venku to ne všude tak i opravdu vypadá. Pokud nebydlíte na horách, asi jste si tuto sezónu mnoho sněhu neužili, pokud jste vůbec nějaký zahlédli. Teploty jsou také stále nadprůměrně vysoké a zima bude chybět zejména přírodě. S takovým "chladným" počasím však musíme počítat ještě několik týdnů. I když se zdá, že brzy přijde jaro, může se stát, že nás skutečná zima přece jen zaskočí.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Dovolená, ilustrační fotografie

Většina z nás už však má podobného počasí plné zuby a nevíme se dočkat jara. I kdyby mráz prospěl zejména zemědělcům, my si přejeme praví opak. Naši náladu tak zvednou asi už jen jarní paprsky a stoupající teploty.

Toto čekání si však můžete zpříjemnit. Samozřejmě je třeba využít i pěkné počasí venku, třeba se jen dobře obléknout. Jelikož nehrozí takový tuhý mráz než po jiné roky, můžeme si čekání na léto zkrátit příjemnými procházkami. Svůj volný čas však můžete využít i k plánování letních zážitků. Právě léto nás totiž v posledních letech nezklamalo a mohli jsme se těšit z vysokých teplot. Podobně to bude asi i v tomto roce, ale pokud chcete jistotu, musíte ještě několik měsíců počkat.

Je však více než jisté, že pokud se chystáte na letní dovolenou vlastním autem, budete potřebovat autochadničku. Přednost můžete dát absorbční autochladničce, která je tichá a nenáročná na údržbu.

Auto si však před takovou cestou zaslouží více pozornosti. Jde přece o bezpečnost Vaší rodiny a příjemnou dovolenou si určitě představujete bez poruchy na vozidle. Netřeba proto zapomínat ani na repas brzdových třmenů.

Zbytek však plánují zejména ženy. Právě jejich zavazadlo obsahuje mnoho více, či méně potřebných doplňků. Vše potřebné na cestu však dejte raději do kabelky, kterou budete mít po ruce. Pokud si potrpíte na doplňcích, jako stvořená na dovolenou je bižuterie.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mešita i antický amfiteátr. Plovdiv je evropským městem kultury, na…

12.01.2019 19:28 Druhé největší bulharské město Plovdiv se dnes oficiálně stalo Evropským hlavním městem kultury pro…

Nejpříjemnější země? Zahraniční turisté v anketě zvolili i Česko

12.01.2019 13:10 Nejoblíbenějším typem ubytování jsou podle jednoho z největších internetových rezervačních portálů…

Nechali byste si na ulici vyčistit uši? Vítejte v moderní metropoli Barmy

12.01.2019 08:48 Instalatér, veřejný písař, čistič uší - takové drobné profese oživují historické centrum Rangúnu a…

Na výletní lodi v Karibiku řádí virus, onemocnělo 300 lidí včetně posádky

11.01.2019 13:20 Zažívací potíže postihly téměř 300 cestujících a členů posádky americké výletní lodě na cestě po…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama