Prožijte letní dovolenou u našich sousedů

Praha - O létě máme představu zejména jako o odpočinku u moře. Ne každý však si libuje v tropických vedrech, případně nechceme tak hluboko, pro těch pár dní, sahat do kapsy.

Přidejte svůj názor

Bratsilava, Slovensko - Bratislavský hrad

Nikde přece není psáno, že i bez dlouhých cest autem, či drahých letenek si léto užít nemůžeme. Jde jen o to, co nám nejvíce vyhovuje a co neohrozí náš rodinný rozpočet. I takto musíme přemýšlet, než se vydáme na cesty.

Výborný způsob jak strávit pár chvil v příjemném prostředí je dovolená na Slovensku. Lákají nejen hory, ale i přírodní koupaliště, či aquaparky. Klidně tak můžete mít vše na blízku a ani cesta s dětmi nebude tak náročná, jako například při dovolené v Chorvatsku.

Kromě blízkosti tak můžete profitovat z pohostinnosti Slováků a s určitostí nebudete mít problém ani s dorozumíváním. Hory, nebo voda, stačí vybrat správnou lokalitu, ale pokud přece jen se chcete vyhnout vedrům, zejména s malými dětmi, doporučujeme sever země. Lákavé jsou i služby lázní, ve kterých si zregenerujete celé tělo i mysl. Kvalitní wellness hotel nabízí i Štiavnica, stačí si jen rezervovat termín na salamandra.sk a můžete vyrazit. I o zábavu dětí bude postaráno.

Ať se už na dovolenou toto léto chystáte kamkoliv, určitě si děláte starosti, jak budete vypadat v plavkách. Je to věčný problém náš žen, a tak je hubnutí téměř pravidlem před každou dovolenou. Najít však spolehlivý způsob, jak se zbavit kil navíc není jednoduché a vyžaduje to jisté zkušenosti. S určitostí Vám však pomůže více pohybu a zdravá strava. I takto se totiž za pár týdnů dostanete opět do svých dámských riflí i bez hladovění.

Odpočinout si od stresu je prvořadé, ale ani na dovolené se neumíme zcela uvolnit. Nicméně ve vlastním zájmu, přestaňte myslet na drobnosti a vychutnávejte si volno. Pokud hledáte dárek pro ženy, například pro sestru, vybírejte pohodlně na darek.cz.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mešita i antický amfiteátr. Plovdiv je evropským městem kultury, na…

12.01.2019 19:28 Druhé největší bulharské město Plovdiv se dnes oficiálně stalo Evropským hlavním městem kultury pro…

Nejpříjemnější země? Zahraniční turisté v anketě zvolili i Česko

12.01.2019 13:10 Nejoblíbenějším typem ubytování jsou podle jednoho z největších internetových rezervačních portálů…

Nechali byste si na ulici vyčistit uši? Vítejte v moderní metropoli Barmy

12.01.2019 08:48 Instalatér, veřejný písař, čistič uší - takové drobné profese oživují historické centrum Rangúnu a…

Na výletní lodi v Karibiku řádí virus, onemocnělo 300 lidí včetně posádky

11.01.2019 13:20 Zažívací potíže postihly téměř 300 cestujících a členů posádky americké výletní lodě na cestě po…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama