Prožijte letní dovolenou u našich sousedů

Praha - O létě máme představu zejména jako o odpočinku u moře. Ne každý však si libuje v tropických vedrech, případně nechceme tak hluboko, pro těch pár dní, sahat do kapsy.

Přidejte svůj názor

Bratsilava, Slovensko - Bratislavský hrad
doporučujeme

Nikde přece není psáno, že i bez dlouhých cest autem, či drahých letenek si léto užít nemůžeme. Jde jen o to, co nám nejvíce vyhovuje a co neohrozí náš rodinný rozpočet. I takto musíme přemýšlet, než se vydáme na cesty.

Výborný způsob jak strávit pár chvil v příjemném prostředí je dovolená na Slovensku. Lákají nejen hory, ale i přírodní koupaliště, či aquaparky. Klidně tak můžete mít vše na blízku a ani cesta s dětmi nebude tak náročná, jako například při dovolené v Chorvatsku.

Kromě blízkosti tak můžete profitovat z pohostinnosti Slováků a s určitostí nebudete mít problém ani s dorozumíváním. Hory, nebo voda, stačí vybrat správnou lokalitu, ale pokud přece jen se chcete vyhnout vedrům, zejména s malými dětmi, doporučujeme sever země. Lákavé jsou i služby lázní, ve kterých si zregenerujete celé tělo i mysl. Kvalitní wellness hotel nabízí i Štiavnica, stačí si jen rezervovat termín na salamandra.sk a můžete vyrazit. I o zábavu dětí bude postaráno.

Ať se už na dovolenou toto léto chystáte kamkoliv, určitě si děláte starosti, jak budete vypadat v plavkách. Je to věčný problém náš žen, a tak je hubnutí téměř pravidlem před každou dovolenou. Najít však spolehlivý způsob, jak se zbavit kil navíc není jednoduché a vyžaduje to jisté zkušenosti. S určitostí Vám však pomůže více pohybu a zdravá strava. I takto se totiž za pár týdnů dostanete opět do svých dámských riflí i bez hladovění.

Odpočinout si od stresu je prvořadé, ale ani na dovolené se neumíme zcela uvolnit. Nicméně ve vlastním zájmu, přestaňte myslet na drobnosti a vychutnávejte si volno. Pokud hledáte dárek pro ženy, například pro sestru, vybírejte pohodlně na darek.cz.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Saúdská Arábie uvolňuje pravidla: Povolí nesezdaným cizincům společný…

06.10.2019 07:39 Saúdská Arábie nově povolí nesezdaným cizincům, aby směli v tamních hotelích bydlet v jednom pokoji…

Společnost Adria Airways vyhlásila bankrot, všechny lety jsou zrušeny

30.09.2019 17:31 Slovinská letecká společnost Adria Airways vyhlásila bankrot a zrušila všechny lety. Oznámil to ve…

Saúdská Arábie se otevírá turistům, láká na skalní město. O víza mohou…

27.09.2019 09:56 Saúdská Arábie se otevírá zahraničním turistům a bude vydávat víza lidem ze 49 zemí. Občané čtyř…

Proč účinky dovolené trvají tak krátce? Psychologové záhadu rozlouskli a…

26.09.2019 08:32 Sotva jsme nastoupili znovu do práce, účinek dovolené ustupuje věčnému stresu. Blahodárné psychické…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama