Vychutnejte si pracovní volno

Praha - Léto je v plném proudu, a pokud jste se ještě nedostali z práce, jistě se tak chystáte udělat v nejbližších dnech. Pracovní volno si přece umíme nejlépe vychutnat právě v létě, kdy jsou teploty příjemně vysoko a můžeme si dovolit i cestovat do zahraničí.

Přidejte svůj názor

Dominikánská republika, ilustrační fotografie

Dovolená u moře je tak tím, co zaměstnává mysl většiny z nás. Po náročné práci je tedy právě teď ten správný čas přemýšlet, jak si nejlépe odpočinout. Pokud cestujete jako rodina, nebo ve dvojici, musíte najít ten správný kompromis. Absolvovat v létě více než jednu dovolenou si může dovolit jen málokdo, a tak se musíme postarat o to, aby si společný odpočinek užil každý.

Vybírejte tedy společně i destinaci, ale naplánujte si i co budete během volných dní dělat. Ne každého těší představa polehávání na pláži během celé dovolené. Určitě i Vy oceníte alespoň malou změnu, právě proto bychom měli mít základní informace o cíli naší cesty. Budete tak vědět, kam vyrazit na procházku, ale za vidění stojí i množství historických památek.

Ani pláž nevynecháte, ale pokud Vás trápí pohled na sebe v plavkách už léta, a důvodem nejsou kilogramy navíc, pomohou už jen implantáty Arion.

Abyste i na dovolené nezažívalo zbytečný stres, určitě plánujte dopředu. Balte kufry systematicky, abyste si byli skutečně jisti, že jste na nic nezapomněli. Nezbytností jsou samozřejmě doklady, ale ani kvalitními polarizačními brýlemi nepohrdne žádný turista. Ty jednoznačně patří do základní výbavy.

Na každé cestě si však třeba dávat velký pozor na své věci. No možná můžete alespoň jeden mobil nechat pro jistotu doma. Abyste však vždy věděli kolik je hodin, vezměte si náramkové hodinky Tommy Hilfiger. V e-shopu idelux.sk si vyberete Vy i Váš manžel.

Často se obáváme zejména nepohodlné postele na dovolené. Nemůže vyhovovat každému, ale pokud si chcete lépe odpočinout i doma, hledejte latexové matrace na zdravotne-matrace.sk.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mešita i antický amfiteátr. Plovdiv je evropským městem kultury, na…

12.01.2019 19:28 Druhé největší bulharské město Plovdiv se dnes oficiálně stalo Evropským hlavním městem kultury pro…

Nejpříjemnější země? Zahraniční turisté v anketě zvolili i Česko

12.01.2019 13:10 Nejoblíbenějším typem ubytování jsou podle jednoho z největších internetových rezervačních portálů…

Nechali byste si na ulici vyčistit uši? Vítejte v moderní metropoli Barmy

12.01.2019 08:48 Instalatér, veřejný písař, čistič uší - takové drobné profese oživují historické centrum Rangúnu a…

Na výletní lodi v Karibiku řádí virus, onemocnělo 300 lidí včetně posádky

11.01.2019 13:20 Zažívací potíže postihly téměř 300 cestujících a členů posádky americké výletní lodě na cestě po…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama