Vychutnejte si pracovní volno

Praha - Léto je v plném proudu, a pokud jste se ještě nedostali z práce, jistě se tak chystáte udělat v nejbližších dnech. Pracovní volno si přece umíme nejlépe vychutnat právě v létě, kdy jsou teploty příjemně vysoko a můžeme si dovolit i cestovat do zahraničí.

Přidejte svůj názor

Dominikánská republika, ilustrační fotografie

Dovolená u moře je tak tím, co zaměstnává mysl většiny z nás. Po náročné práci je tedy právě teď ten správný čas přemýšlet, jak si nejlépe odpočinout. Pokud cestujete jako rodina, nebo ve dvojici, musíte najít ten správný kompromis. Absolvovat v létě více než jednu dovolenou si může dovolit jen málokdo, a tak se musíme postarat o to, aby si společný odpočinek užil každý.

Vybírejte tedy společně i destinaci, ale naplánujte si i co budete během volných dní dělat. Ne každého těší představa polehávání na pláži během celé dovolené. Určitě i Vy oceníte alespoň malou změnu, právě proto bychom měli mít základní informace o cíli naší cesty. Budete tak vědět, kam vyrazit na procházku, ale za vidění stojí i množství historických památek.

Ani pláž nevynecháte, ale pokud Vás trápí pohled na sebe v plavkách už léta, a důvodem nejsou kilogramy navíc, pomohou už jen implantáty Arion.

Abyste i na dovolené nezažívalo zbytečný stres, určitě plánujte dopředu. Balte kufry systematicky, abyste si byli skutečně jisti, že jste na nic nezapomněli. Nezbytností jsou samozřejmě doklady, ale ani kvalitními polarizačními brýlemi nepohrdne žádný turista. Ty jednoznačně patří do základní výbavy.

Na každé cestě si však třeba dávat velký pozor na své věci. No možná můžete alespoň jeden mobil nechat pro jistotu doma. Abyste však vždy věděli kolik je hodin, vezměte si náramkové hodinky Tommy Hilfiger. V e-shopu idelux.sk si vyberete Vy i Váš manžel.

Často se obáváme zejména nepohodlné postele na dovolené. Nemůže vyhovovat každému, ale pokud si chcete lépe odpočinout i doma, hledejte latexové matrace na zdravotne-matrace.sk.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šéf Twitteru propagoval cestování v Barmě. Táhni k čertu, vzkázali mu lidé

10.12.2018 08:26 Šéf Twitteru Jack Dorsey sklidil kritiku poté, co propagoval převážně buddhistickou Barmu jako…

Kde zažít atmosféru seriálu Hra o trůny? Davy fanoušků míří do…

02.12.2018 16:56 Chorvatsko patří k českým dovolenkářům stejně neodmyslitelně, jako pořádná pěnivá čepice na točené…

Šikmá věž v Pise se trochu narovnala. Inženýři jí z věku ubrali 200 let

22.11.2018 09:57 Slavná věž v italském městě Pisa se přestala naklánět, dokonce se o kus napřímila díky inženýrským…

Airbnb stahuje nabídky ubytování v židovských osadách. Izrael se dopálil

20.11.2018 10:04 Mezinárodní služba Airbnb stáhla ze své ubytovací nabídky adresy v židovských osadách na…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama