V Krkonoších se o víkendu rozjedou další vleky. Kde si zalyžujete?

Hradec Králové - Letošní zimní sezóna nezačíná zrovna nejlépe, přesto se najdou místa, kde si můžete zalyžovat. V Krkonoších se v sobotu rozjedou další vleky. V provozu bude vlek v Peci pod Sněžkou, na Horních Mísečkách či na Horní Malé Úpě.

Přidejte svůj názor

Lyžařská sezona 2014

"V tuto chvíli je v provozu ve zkrácené podobě sjezdovka Anděl na Černé hoře a svah Sport 2, v sobotu se k těmto sjezdovkám přidá Javor 2 v Peci pod Sněžkou v celkové délce 1200 metrů," řekla Zina Plchová ze SkiResortu Černá hora - Pec.

Lyžaři dosud mohli ze sjezdovky Anděl využívat zhruba 300 metrů, díky technickému zasněžování v minulých dnech bude od soboty sloužit lyžařům zhruba 500 metrů této sjezdové tratě. Dospělí lyžaři zaplatí za celodenní lyžování v areálech SkiResortu 300 korun.

Na Horních Mísečkách by se měl rozjet vlek M, lyžovat se bude na sjezdovce Cvičná louka. Dospělý zaplatí za celodenní lyžování 320 korun, parkování na Horních Mísečkách je zdarma. Od soboty bude v provozu také vlek na Pomezkách, kde se vlekařům podařilo technickým sněhem pokrýt zhruba 400 metrů sjezdovky. Celodenní skipasy budou stát 200 korun.

Předpověď na víkend

Sobota:
Zataženo s občasným deštěm. V Čechách od západu nad 500 m srážky smíšené nebo sněhové a odpoledne a večer ubývání srážek. Nejnižší noční teploty 4 až 0 °C. Nejvyšší denní teploty 1 až 5 °C. Slabý proměnlivý, během dne mírný severozápadní až severní vítr 2 až 5 m/s.

Neděle:
Zataženo, ojediněle sněžení nebo déšť se sněhem, pod 400 m déšť. Odpoledne od západu místy protrhávání oblačnosti. Nejnižší noční teploty +2 až -2 °C. Nejvyšší denní teploty 0 až 4 °C. Mírný severozápadní až západní vítr 2 až 5 m/s se v Čechách bude měnit na jihozápadní, uvedl chmi.cz.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zajímavá místa Česka: Bájná hora Blaník a nejmenší CHKO v České republice

16.09.2018 06:50 Chráněná krajina oblast Blaník je nejmenší CHKO v České republice, přitom se může pochlubit…

Kde najdeme ty nejkrásnější výhledy z hradních a zámeckých věží?

19.08.2018 07:00 Kdysi vysoké hradní věže sloužily jako strážní místo, odkud bylo možné dohlédnout daleko do okolí a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější o Cestování

reklama
reklama