ZOO Praha zahájí novou sezónu, čekají na vás čtyři roztomilé šelmičky

Praha - Na sobotu 28. března ZOO Praha připravila bohatý program. Ten se ponese hlavně v duchu našich čtyř gepardích mláďat, která se ze zázemí přesunou do expozice a budou k vidění pro návštěvníky.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Čeká toho na vás ale mnohem víc: koncert kapely Sto zvířat, módní přehlídka, gorilí večerníčky natáčené v Zoo Praha, vernisáž nové výstavy a mnoho dalšího.

Program slavnostního zahájení:

V 11 hodin u Vzdělávacího centra slavnostně zahájíme za účasti primátorky hl. m. Prahy Adriany Krnáčové a radní hl. m. Hany Novákové hlavní sezónu. Návštěvníci se mohou těšit také na vystoupení kapely Sto zvířat a verše Jiřího Dědečka.

Ve 12.15 hodin v Dětské zoo proběhne módní přehlídka nových pracovních uniforem, kterou uvedou Klára Doležalová a Jan Kovařík.

Ve 13 hodin u expozice gepardů pokřtíme gepardí mláďata a každý návštěvník si bude moci porovnat svou rychlost s našimi gepardy na nové dráze s radarem.

V 15 hodin v galerii Gočár zahájíme vernisáž výstavy malíře Františka Xavera Procházky, autora prvního vizuálu Zoo Praha.

"Po celou dobu programu budou v Pavilonu goril promítány ukázky nových večerníčku Gorilí povídání, které v areálu pražské zoo natáčel režisér a scénárista Václav Chaloupek," uvedla Hana Szotkowská na webu zoopraha.cz.

Zdroj: YouTube
Loading...
Témata: ZOO Praha
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Písek: Město zlata, královského hradu a nejstaršího dochovaného kamenného…

13.10.2019 19:42 Vábení zlatavého písku na dně řeky Otavy přilákalo do těchto končin obyvatele již v pravěku.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama