Do dovolené nezbývá mnoho času

Praha - O tomto oddechu přemýšlíme nejednou velmi dlouho. Už po návratu z ní se zamýšlíme, kam naše kroky povedou příští rok. Je to příjemní pocit a navíc změna i pro naše myšlení, protože se těšíme na nové prostředí, ale zejména odpočinek, který přináší.

Přidejte svůj názor

Dovolená u moře, ilustrační fotografie

Konečné rozhodnutí často trvá déle, ale někdy jsme okolnostmi nuceni čekat až do poslední chvíle. Výběr z last minute zájezdů je tak docela běžný, i když ceny zde již nejsou nejvýhodnější. Uspokojujeme se tak i s omezeným výběrem, ale nejeden z nás jinou možnost nemá. Někdy totiž naši dovolenou v práci ovlivňuje nadřízený, nebo vedení firmy. Je proto lepší počkat, jak se situace v zaměstnání vyvine a až následně shánět volné ubytování.

Ani takový nákup dovolené Vám však nemusí pokazit radost. Pokud víte, že na dovolenou půjdete, je v podstatě jedno kam. Určitě je sice lepší mít vybaven i cestovní pas, ale i to se dá naplánovat. Klidně tak můžete kupovat kosmetiku, oblečení a jiné nutnosti. Vždyť přece v létě je všude hezky a teplo. I Černá Hora tak bude stát za to a dovolená bude určitě nezapomenutelná.

Ať už hotel rezervovaný máte nebo ne, nepodceňujte přípravy. Nákupy zvládnete i na poslední chvíli, vždyť obchody jsou plné letního oblečení často již nyní. Pokud však na jejich návštěvu nezbývá čas, pomohou internetové obchody. Zde můžete jednoduše vybírat nejen oblečení, ale klidně i obuv. Právě e-shop s obuví patří před letem mezi nejnavštěvovanější. Vybírat tak můžete i Vy na shoexpress.sk. V kufru Vám však nesmí chybět ani lehké topy. Těch potřebujete několik, dámské tílka však můžete vybírat i online.

Kriticky se díváme i na naše tělo. Celulitida nemá v létě místo, řešení tohoto problému nabízí LPG lipomasáže. Více informací o této proceduře, jakož i možnost objednat se najdete na dermapoint.sk.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ZOO Liberec musí přepsat své dějiny. Je starší, než se uvádělo

21.02.2019 14:58 Liberecká městská zoo je starší, než se dosud oficiálně uvádělo. Letos původně chtěla nejstarší zoo…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama