Mistr světa Red Bull Air Race 2014 na Šiklově mlýně

Praha - Nejlepší piloti České republiky se sjedou 1. srpna na 9. ročník Aeroshow do Šiklova mlýna u Zvole nad Pernštejnem a předvedou průlety letadel od historických replik po nejnovější létající stroje. K vidění budou i stíhací letouny ze světových válek nebo helishow.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Vrcholem dne bude akrobatická exhibice Petra Kopfsteina, mistra světa 2014 seriálu Red Bull Air Race kategorie Challenger. Druhou srpnovou sobotu 8. 8. Vás zveme na Mistrovství České republiky v Rodeu. Nejlepší rodeoví jezdci z Česka i zahraničí se utkají v rychlostních i dobytkářských disciplínách.

První srpnovou sobotu 1. 8. pořádáme na Šiklově mlýně jednu z TOP akcí této sezony.

Na již 9. ročník Aeroshow přiletí nejen nejlepší piloti České republiky, ale i majitelé a nadšenci všech létajících strojů a zvláště ultralightů. Od rána budou na Šiklově mlýně přistávat ultralehká letadla a po 15. hodině vytvoří jedinečnou přehlídku čítající kolem 100 strojů. Na 16. hodinu se pak všichni přesuneme na horní letiště, kde vypukne hlavní program dne Aeroshow. Stejně jako v minulých letech uvidíme akrobatickou helishow, synchronizované průlety několika ultralightů či ukázku stíhacího letounu.

Hlavním programem pak bude exhibice Petra Kopfsteina, mistra světa 2014 seriálu Red Bull Air Race kategorie Challenger, který nám předvede světovou akrobatickou show. Celý program zpestří akční vystoupení herců ze Šiklova mlýna, tentokrát v duchu Indiana Jonese. Po celý den také můžete využít nabídky vyhlídkových letů helikoptérou. Ve večerních hodinách se můžete těšit na noční ohňovou show pohádku Poslední dračí vejce. Bláznivý příběh zasazen do světa pohádky, který pobaví nejen děti, ale i dospělé, zakončí ohňostroj.

Po celý den běží ve westernovém městečku denní program včetně divadel, nové westernové show a tanečních přehlídek na náměstí.

Zábavu si můžete užít i na více jak dvacítce atrakcí (např. naleziště drahokamů, originální malování na obličej nebo okružní jízda po areálu s výkladem v Safari vláčku).

K dispozici je také aquapark s divokou řekou a megatrampolínou nebo jízdy ve speciálně upraveném bojovém vozidle pěchoty či na čtyřkolkách.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zajímavá místa Česka: Bájná hora Blaník a nejmenší CHKO v České republice

16.09.2018 06:50 Chráněná krajina oblast Blaník je nejmenší CHKO v České republice, přitom se může pochlubit…

Kde najdeme ty nejkrásnější výhledy z hradních a zámeckých věží?

19.08.2018 07:00 Kdysi vysoké hradní věže sloužily jako strážní místo, odkud bylo možné dohlédnout daleko do okolí a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější o Cestování

reklama
reklama