V pražské zoo se můžete stát chovatelem na jeden den

Praha - Pražská zoo v září zahájí nový zážitkový program pro návštěvníky 'Chovatelem na jeden den', oznámil ve čtvrtek ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek. Za dvanáct tisíc korun může návštěvník během jednoho dne nahlédnout do zákulisí zahrady a krmit například slony nebo lvy.

Přidejte svůj názor

ZOO Praha

"Tento speciální program je určen pro všechny milovníky zvířat, kteří v dětství chtěli krmit lvy, pečovat o slony, hledět do očí žirafě či chovat anakondu, ale profesní život je pak zavál jinam," vysvětlil Bobek.

Návštěvník si může vybrat mezi šesti chovatelskými programy: slony, hrochy a tapíry; kočkovitými šelmami; pavilonem Africký dům, kde jsou žirafy; bizony, velbloudy a koni převalského; ptáky nebo plazi.

"Je to exkluzivní sonda do běžného života chovatele pražské zoo, na kterou budou její aktéři vzpomínat do konce života. Je to pohled do zákulisí sedmé nejlepší zoo na světě a nejnavštěvovanější instituce v České republice," vysvětlil dále ředitel.

Jednodenní program stojí pro uchazeče dvanáct tisíc korun, dvojice dostane slevu a zaplatí dohromady 20 tisíc korun. Cena zahrnuje pracovní kalhoty s tričkem, oběd, certifikát, fotodokumentaci, rodinnou denní vstupenku a odbornou konzultaci s příslušným chovatelem.

Program bude zoo nabízet od letošního září po celý rok. Kromě tohoto zážitku si v zoo mohou návštěvníci objednat i uspořádání narozeninové oslavy nebo svatby. Zoo nabízí i večerní procházky.

Témata: zoo
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

100 let republiky: Oslavujte velkým výletem vlakem

17.10.2018 12:37 České dráhy připravily ve spolupráci s organizátory národních oslav 100 let republiky na výroční…

Nejpohádkovější hrad v Česku? Ve skutečnosti zámek, sloužil i jako vězení…

22.09.2018 22:08 Aktualizováno Kdo by si nevybavil slavnou pohádku Zdeňka Trošky O Jasněnce a létajícím ševci, která již před 30…

Zajímavá místa Česka: Bájná hora Blaník a nejmenší CHKO v České republice

16.09.2018 06:50 Chráněná krajina oblast Blaník je nejmenší CHKO v České republice, přitom se může pochlubit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama