Aqualand Moravia zahajuje sezónu. Byli jsme u toho

Brno - Největší český akvapark Aqualand Moravia zahajuje v pátek 10. června letošní letní sezónu. Novinářům to dnes na tiskové konferenci řekl ředitel akvaparku Petr Pavlacký. Pro návštěvníky je připravena řada zajímavých atrakcí a setkat se mohou také s českou Miss 2016 Andreou Bezděkovou.

Přidejte svůj názor

Noční záběr na Aqualand Moravia

Aqualand Moravia oslaví na začátku srpna tři roky svého fungování a za tu dobu jej navštívilo zhruba 1,5 milionů Čechů, Slováků, a dalších návštěvníků z okolních zemí. "V hlavní letné sezóně se návštěvnost zvýší o polovinu oproti celému roku. V letním období sčítáme v průměru zhruba 2500 lidí denně," uvedl Pavlacký s tím, že kapacita akvaparku je až dvojnásobná a těší se tak velké popularitě, že se ji často podařá zaplnit celou.

Na návštěvníky zde čeká 12 bazénů s celkovou vodní plochou 3000 metrů čtverečních. Na své si přijdou ale i milovníci lázní, kryokomor, wellness nebo sauny. Nechybí ani bazény určené dětem, řada rozličných tobogánů, vodní bar, bazén s vlnobitím či termální bazény. Ty lákají návštěvníky zejména v zimních měsících, neboť akvapark má otevřeno celoročně.

Právě tobogány jsou jednou z největších předností Aqualandu. Jejich celková délka tvoří necelé dva kilometry a mezi nejzajímavější patří Abbys a Boomerango, které se sjíždí na nafukovacích raftech. Novinkou je nainstalovaný photopoint, který každého návštěvníka během jízdy na tobogánu vyfotí a lidé si tak mohou domů odnést nezapomenutelný zážitek.

"Novinkou letošních prázdnin bude i takzvaný fast track, který mohou využít lidé, kteří nechtějí čekat frontu u dojezdu. Za symbolický poplatek bude možné využít i nový photopoint v hale Adrenalium, který návštěvníky automaticky vyfotí při jízdě na tobogánech. Po jízdě si může návštěvník fotku prohlédnout. Když se mu bude líbit, lze si ji koupit vytištěnou nebo elektronicky na e-mail," doplnil Pavlacký.

Pokud zvažujete, že byste v akvaparku strávili letošní dovolenou, můžete využív nových hotelových služeb. Ubytování v centru Aqualandu s sebou přináší řadu výhod, ať už cenových, tak praktických. Návštěvníci dostanou k dispozici speciální náramek, který jim zajistí nejen vstup na všechny atrakce, ale i stravu v restauraci či odemykání dvěří v pokojích. Odpadá tak neustálá starost o peněženku či klíče.

"Ubytovací komplex zabírá 6000 metrů čtverečních a vyšel na 60 milionů korun," prozradil Pavlacký s tím, že lidé jej využívají už od začátku letošního května. Nejde však o jedinou novinku, v průběhu června bude zprovněno také 7D kino a během následujících dvou let se kapacita a prostory areálu značně rozšíří, a to až o 23 tisíc metrů čtverečních. Přibyde například líná řeka, dětský vodní svět a řada dalších atrakcí. "Kapacitu areálu tak navýšíme zhruba o jednu třetinu," dodal na dotaz serveru EuroZprávy.cz Pavlacký.

Pro návštěvníky je také připravena řada zábavních akcí. Těšit se mohou například na Ibiza párty plnou tance a sportovního vyžití, Summer fashion párty, která, jak už název napovídá, se bude točit kolem módy, či Aqualympiádu. V průběhu letních měsíců také proběhne Dětský den se záchranáři a dorazí i Česká miss 2016 Andrea Bezděková. Na každý den jsou také připraveny animační programy pro nejmenší i pro dospělé.

Aqualand Moravia zahajuje letní sezónu v plné parádě a odstartuje ji už 10. června. V rámci jedinečné akce mají návštěvníci možnost získat vstupenku už za jednu korunu a využít všech možností, které největší akvapark u nás nabízí. Prvních 200 návštěvníků dostane navíc jako bonus celodenní vstupenku na svoji příští návštěvu kdykoliv v průběhu celé hlavní letní sezóny zdarma.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ZOO Liberec musí přepsat své dějiny. Je starší, než se uvádělo

21.02.2019 14:58 Liberecká městská zoo je starší, než se dosud oficiálně uvádělo. Letos původně chtěla nejstarší zoo…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama