Velký den pro milovníky psů: Praha pořádá Psí den, jaký jste ještě nezažili

Praha - Milovníci psů pozor! První poprázdninovu sobotu pořádá Praha 13 neobyčejný psí den. Můžete se těšit na spoustu ukázek psích dovedností, workshopy, ale také se dozvíte spoustu rad o výchově, péči nebo zdraví vašich mazlíčků.

Přidejte svůj názor

Skok do dálky

První víkend po prázdninách, tedy v sobotu 3. záři od 10 do 18 hodin bude v Centrálním parku Lužiny probíhat Psí den s Prahou 13. Návštěvníci budou svědky vytvoření psího Českého rekordu ve skoku do výšky, rychlostních psích závody, soutěže o nejoriginálnější pár - pán a pes, ale také bude možné adoptovat psy ze tří útulků.

Dále bude k dispozici veterinární poradna, ukázka bull sportů, čipování psů, prodej dobrot a všeho co pejskové potřebují a také ochutnávky pro psy zdarma. Na místě bude charitativní tombola, foto koutek a k vidění budou přehlídky VIP osobností se svými psy.

V neposlední řadě můžete na akci zanechat i dárky pro psí útulky a to především pro ty, kterým stát nijak finančně nepřispívá.

Témata: Psi
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

100 let republiky: Oslavujte velkým výletem vlakem

17.10.2018 12:37 České dráhy připravily ve spolupráci s organizátory národních oslav 100 let republiky na výroční…

Nejpohádkovější hrad v Česku? Ve skutečnosti zámek, sloužil i jako vězení…

22.09.2018 22:08 Aktualizováno Kdo by si nevybavil slavnou pohádku Zdeňka Trošky O Jasněnce a létajícím ševci, která již před 30…

Zajímavá místa Česka: Bájná hora Blaník a nejmenší CHKO v České republice

16.09.2018 06:50 Chráněná krajina oblast Blaník je nejmenší CHKO v České republice, přitom se může pochlubit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama