Lázeňský den zdraví opět nabídne pestrý program

Slatinice – Letošní druhý ročník Lázeňského dne, který se uskuteční v sobotu 3. září v lázních Slatinice u Olomouce, se i tentokrát zaměří na prevenci, péči o zdraví a zdravý životní styl. Pestrý program návštěvníkům nabídne ochutnávku originálních čajů z celého světa spojenou s přednáškou o čajové kultuře, ukázky kaligrafie, start závodu Kosířská špica nebo show skupiny Rock & Roll band Marcela Woodmana.

Přidejte svůj názor

Areál Lázní Slatinice

Lázeňský den bude završením letních akcí, které ve Slatinicích proběhly v rámci oslav letošního výročí 490. let od založení lázní. První zářijovou sobotu budou probíhat ukázky jógy, tajči, cvičení s flexi-bary, stále více oblíbených Fit-drums či chůze s Nordic walkingovými holemi. Do těchto aktivit se mohou zapojit všichni návštěvníci bez rozdílu věku a fyzických schopností. V areálu budou také umístěny a stánky prevence zdravotních pojišťoven, kde se lidé mohou informovat o novinkách, nechat si změřit tlak, další tělesné parametry a nechat si poradit od odborníků. Po celý den se také budou podávat speciality z lázeňské kuchyně a probíhat tradiční lázeňský jarmark. Také pro nejmenší návštěvníky jsou po celý den připraveny zábavné atrakce, tvořivé dílny a zajímavé pohybové aktivity. V rámci Kosířské špici je připravena i kategorie Junior, které se mohou zúčastnit děti téměř jakéhokoli věku.

Ve sledu přednášek se hosté mohou těšit na Ing. Jiřího Částečku a Radoslava Poláška s jejich přednáškou na téma Čaj a zdravý životní styl, spojenou s ochutnávkou originálních čajů z celého světa, nebo na velice zajímavé ukázky kaligrafie. Odpolední blok zahájí ve 13 hodin výkonná ředitelka lázní Ing. Irena Vašicová. Následovat bude hromadný start 6. ročníku cyklistického závodu Kosířská špica a v 16 hodin akce vyvrcholí skvělou show v podání skupiny Rock and Roll band Marcela Woodmana. Více informací a program akce lze nalézt na www.lazneslatinice.cz.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zajímavá místa Česka: Bájná hora Blaník a nejmenší CHKO v České republice

16.09.2018 06:50 Chráněná krajina oblast Blaník je nejmenší CHKO v České republice, přitom se může pochlubit…

Kde najdeme ty nejkrásnější výhledy z hradních a zámeckých věží?

19.08.2018 07:00 Kdysi vysoké hradní věže sloužily jako strážní místo, odkud bylo možné dohlédnout daleko do okolí a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější o Cestování

reklama
reklama