Neobvyklý tip na dovolenou: Ve kterých městech si užijete nejvíce?

Doba dovolených se nezadržitelně blíží. Společnost Lazeeva se proto ve výzkumu zaměřila na města, ve kterých mají lidé nejvíce sexu a nejotevřenější přístup k sexualitě. Takže pokud jste se ještě nerozhodli, kam se vydat, máme pro vás inspiraci.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Která města jsou nejvíce sexuálně otevřená?

Studie společnosti Lazeeva zjišťovala, která světová města mají nejvíce pozitivní vztah k sexu. Do průzkumu se zapojilo více než 450 tisíc lidí z celého světa, výzkumníci navíc využili existující data pocházející z ústavů zdraví z různých zemí, OSN, Světové zdravotnické organizace a Světové banky. Informuje o tom společenský magazín Maxim.

Aby bylo jasné, co vlastně vědci zjišťovali, museli přesně definovat pojem „sexuální pozitivita“. Jde o otevřený, tolerantní nebo progresivní postoj vůči sexu a sexualitě. Přístup měst expert hodnotili hned v několika kategoriích.

Výzkumníci zjišťovali, jak sexuálně aktivní, experimentální a spokojení lidé v daných městech jsou, jak často používají sexuální hračky a sledují porno, ale také rovnost žen a mužů, přátelský postoj k LGBT komunitě, množství zábavy pro dospělé a přístup k antikoncepci.

Na základě těchto kategorií vědci sestavili seznam 100 městech dle pozitivního přístupu k sexu. A jak to dopadlo? První se umístilo město, které je často označováno za nejromantičtější ve světě – ano, je to Paříž. Číslo dvě je vášnivé brazilské Rio de Janeiro, místo konání nejslavnějšího karnevalu světa.

V první pětce se umístily také Londýn, Los Angeles a Berlín. Za sexuálně pozitivní města, která se umístila na předních příčkách, byla označena Sao Paulo, Las Vegas, Ibiza a Amsterodam. Už jste si vybrali, kam 

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tajemství zámku Žleby: Romantická krása skrývající drsné jádro

01.12.2018 17:55 Nádherný a romanticky vyhlížející zámek se nachází ve Středních Čechách nedaleko Čáslavi. V rámci…

Kroměříž se pyšní místem, které obdivuje celý svět

04.11.2018 20:38 Aktualizováno Původně zde stával biskupský dvorec, který se po čase změnil v pevný hrad. Ten se později proměnil…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama