ZOO v Praze láká: Nightwork ve výběhu

Praha - Pražská zoo láká návštěvníky 24. a 25. července na unikátní exponát Homo Sapiens, v jehož rámci se ve výběhu zahrady objeví členové kapely Nightwork. Celá akce, která bude přenášená online, vyvrcholí 25. července v 17 hodin živým koncertem, sdělil agentuře Mediafax manažer skupiny Filip Šmíd.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Přímý přenos mohou fanoušci skupiny sledovat na portálu Koule.cz nebo osobně přímo v pražské zoo. Mezi zvířaty ve výběhu stráví kapela dva dny a všechny prosí o jediné: "Nekrmte nás!"

Jako ve správné reality show ani tady nebudou chybět kamery, které budou po celou dobu snímat detaily ze života všech šesti muzikantů. "Během dvou dnů předvedeme, jak žijeme, zkoušíme, skládáme, bavíme se a hrajeme poker, karty a Xbox," sdělil klávesista a zpěvák František Soukup a doplnil: "K našemu pohodlí budeme mít závěsné sítě, kuchyňku, obývák, ale třeba i sprchu, kde se budeme sprchovat v plavkách."

Fanoušci do všech míst výběhu uvidí, takže se muzikanti mohou na dva dny rozloučit se svým soukromím.

Součástí výběhu skupiny bude i pódium, kde na závěr šestičlenná partička vystoupí s osmdesátiminutovým hudebním programem. Členové kapely také slibují představení nové "zvířecí" skladby.

Témata: nightwork
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nejpohádkovější hrad v Česku? Ve skutečnosti zámek, sloužil i jako vězení…

22.09.2018 22:08 Aktualizováno Kdo by si nevybavil slavnou pohádku Zdeňka Trošky O Jasněnce a létajícím ševci, která již před 30…

Zajímavá místa Česka: Bájná hora Blaník a nejmenší CHKO v České republice

16.09.2018 06:50 Chráněná krajina oblast Blaník je nejmenší CHKO v České republice, přitom se může pochlubit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama