ZOO v Praze láká: Nightwork ve výběhu

Praha - Pražská zoo láká návštěvníky 24. a 25. července na unikátní exponát Homo Sapiens, v jehož rámci se ve výběhu zahrady objeví členové kapely Nightwork. Celá akce, která bude přenášená online, vyvrcholí 25. července v 17 hodin živým koncertem, sdělil agentuře Mediafax manažer skupiny Filip Šmíd.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Přímý přenos mohou fanoušci skupiny sledovat na portálu Koule.cz nebo osobně přímo v pražské zoo. Mezi zvířaty ve výběhu stráví kapela dva dny a všechny prosí o jediné: "Nekrmte nás!"

Jako ve správné reality show ani tady nebudou chybět kamery, které budou po celou dobu snímat detaily ze života všech šesti muzikantů. "Během dvou dnů předvedeme, jak žijeme, zkoušíme, skládáme, bavíme se a hrajeme poker, karty a Xbox," sdělil klávesista a zpěvák František Soukup a doplnil: "K našemu pohodlí budeme mít závěsné sítě, kuchyňku, obývák, ale třeba i sprchu, kde se budeme sprchovat v plavkách."

Fanoušci do všech míst výběhu uvidí, takže se muzikanti mohou na dva dny rozloučit se svým soukromím.

Součástí výběhu skupiny bude i pódium, kde na závěr šestičlenná partička vystoupí s osmdesátiminutovým hudebním programem. Členové kapely také slibují představení nové "zvířecí" skladby.

Témata: nightwork
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ZOO Liberec musí přepsat své dějiny. Je starší, než se uvádělo

21.02.2019 14:58 Liberecká městská zoo je starší, než se dosud oficiálně uvádělo. Letos původně chtěla nejstarší zoo…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama