Lev z pražské zoo si pochutnal na koze. Dostal ji k narozeninám

Praha - Oslavy devátých narozenin, kterých se v sobotu dožil svěřenec pražské zoologické zahrady lev Parys, se zúčastnili i čtyři hokejisté z HC Slavia Praha, kteří jsou jeho patrony. Ti mu jako dárek přinesli mrtvou kozu a poté se podepsali přítomným fanouškům.

Přidejte svůj názor

Hokejisté z HC Slavia Praha, kteří jsou partnery chovu lvů indických v Zoo Praha, hodili svůj dar do výběhu lvů ve 14 hodin. Na koze si pochutnal nejen čerstvě devítiletý oslavenec Parys, ale i jeho partnerka, lvice Aisha.

Krátce poté na terase Vzdělávacího centra proběhla autogramiáda přítomných hokejistů Tomáše Kůrky, Miroslava Kopřivy, Pavla Kolaříka a Jakuba Krejčíka.
 
Fanoušci, kteří přišli v klubovém oblečení Slavie, měli navíc vstup do zoo za symbolickou 1 korunu.

U pavilonu kočkovitých šelem také vedení zoo instalovalo informační stánek, jehož obsluha kolemjdoucí návštěvníky seznamuje s nejrůznějšími zajímavostmi ze života lvů obývajících zoo.

Témata: zoo | Praha
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kroměříž se pyšní místem, které obdivuje celý svět

04.11.2018 20:38 Aktualizováno Původně zde stával biskupský dvorec, který se po čase změnil v pevný hrad. Ten se později proměnil…

Orloj nemá pouze Praha. Na tom olomouckém se podepsali komunisté

24.10.2018 18:40 Aktualizováno Když se řekne pojem „orloj“, každý si jistě vybaví slavný pražský orloj na Staroměstské radnici.…

100 let republiky: Oslavujte velkým výletem vlakem

17.10.2018 12:37 České dráhy připravily ve spolupráci s organizátory národních oslav 100 let republiky na výroční…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama