Cestujete rádi? Nový web pro turistiku

Praha - Ve světě internetu je mnoho stránek, které se více či méně snaží zdokumentovat, případně i zrecenzovat turisticky zajímavé cíle. Nyní se zrodil web, který je založen čistě na osobních zkušenostech zřizovatelů. Dá se tedy mluvit o jisté objektivnosti při recenzování.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie
doporučujeme

Jedná se o stránky www.ctyripe.cz. Ty jejich majitelé vytvořili s cílem seznámit návštěvníky s různými turistickými zajímavostmi z pohledu této autorské dvojice. Recenze každého z uvedených míst je totiž založena vždy na osobní návštěvě. Čitatel stránek je tak oproštěn od nekorektních recenzí, často psaných za účelem poškodit konkurenci.

Zajímavostí pak je zajisté i to, že autoři nešetří kritikou. Pokud není vše, tak jak by být mělo, zaznívají ostrá slova nesouhlasu. Nutno podotknout, že web nabízí recenze hotelů, restaurací i turistických cílů. Ty se mohou hodit při plánování výletů, ale i celých dovolených.

Třešničkou na dortu je i možnost získat díky těmto stránkám levnější ubytování. Web totiž nabízí ve spolupráci s několika hotely velmi výhodné ceny. Autoři pak mysleli i na cestování chtivé bez cestovatelského ducha. Je zde totiž možnost vyrazit na výlet spolu s autory webu a podílet se tak de facto na jeho tvorbě.

Loading...
Témata: cestování
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Písek: Město zlata, královského hradu a nejstaršího dochovaného kamenného…

13.10.2019 19:42 Vábení zlatavého písku na dně řeky Otavy přilákalo do těchto končin obyvatele již v pravěku.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama