Rašínovo nábřeží v Praze se promění v nejdelší sjezdovku

Praha - Na náplavce Rašínova nábřeží vyroste o víkendu v rámci druhého ročníku festivalu lyžařská dráha dlouhá 120 metrů. Přes osm tisíc čtverečních metrů poctivé pražské dlažby se přemění v sobotu a v neděli v malé horské středisko, uvádí tým Après Ski na svých stránkách.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

"Na všechny lyžaře, prknaře, sáňkaře, bobaře, rolbaře, stavitele sněhuláků, profesionální i amatérské koulovače a milovníky mnoha dalších zimních radovánek se žene programová lavina. Na své si přijdou všichni od těch úplně nejmenších až po pamětníky kandahárů. Nezapomínáme ani na odlehčené kratochvíle pro maminky nebo zahuštěné rozptýlení pro tatínky," lákají organizátoři.

Rašínovo nábřeží nabídne dva dny plné exhibic, hudebních a sportovních vystoupení. Své umění ve vzduchu předvedou čeští top freeskieři, včetně letošního mistra ČR ve slopestyle Daniela Hanky, dále pak Davida Kříže, Maria & Riči Skálů, Ondry Beneše nebo Maty Vránka. Tuzemskou snowboardovou špičku zastoupí Roman Dlauhý, Petr "Horis" Horák, Darek Bergmann, David Čonka, Martin Matoušek a Štěpán Rokos.

Kromě expertů si mohou sjezdovku otestovat i odvážní návštěvníci Rašínova nábřeží.

Vstupné je zdarma.

Témata: Praha | Lyžování
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ZOO Liberec musí přepsat své dějiny. Je starší, než se uvádělo

21.02.2019 14:58 Liberecká městská zoo je starší, než se dosud oficiálně uvádělo. Letos původně chtěla nejstarší zoo…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama