Zoologická zahrada chystá strašidelnou sobotu

Děčín - Zoologická zahrada bude 3. listopadu opět patřit strašidlům. Mluvčí zoo Alena Houšková Mediafaxu řekla, že návštěvníky čeká již tradiční akce spojená s dlabáním dýní a strašidelnými soutěžemi.

Přidejte svůj názor

371
doporučujeme

"Kromě dlabání dýní a soutěže o nejhezčí dýňové strašidlo se návštěvníci vydají za strašidly, na cestě bude nutné splnit mnoho strašidelných úkolů. Děti dostanou šanci se setkat s hejkaly, mumiemi, čarodějnicemi, bludnými námořníky, upíry, čerty a dalšími pohádkovými bytostmi. Závěr akce bude patřit lampionovému průvodu, který povede známá filmová Addamsova rodina," řekla Houšková.

Akce startuje v 16.00 hodin, dlabání dýní a cesta za strašidly začíná taktéž v 16.00 hodin. Lampionový průvod vyjde od orientačního plánu v 18.00 hodin.

Zoo upozorňuje návštěvníky, že má k dispozici pouze omezené množství dýní na vydlabání. Radí proto, aby si návštěvníci přinesli vlastní.

K poslechu zahraje hudební skupina U-Style. Pokladna zoo bude v tento den otevřena až do 18 hodin a ke koupi zde budou i kompletně vybavené lampiony.

Akce strašidelná zoo se koná jako společná aktivita Unie českých a slovenských zoo, kdy se v termínu od 22. října do 5. listopadu chodí do zoologických zahrad nejen v Čechách, ale i na Slovensku bát a zároveň si užívat legraci spousta návštěvníků.

Loading...
Témata: Zoo Děčín
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama