Pardubice nelení: Aviatická pouť 2013 se už připravuje

Pardubice - Již po třiadvacáté přivítá v příštím roce na letišti v Pardubicích Aviatická pouť všechny příznivce letectví. Pro nadcházející ročník, který se uskuteční 1. a 2. června, připravují organizátoři mimo jiné velkoprostorové divadelní představení, informovalo tiskové centrum Letiště Pardubice.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Program se zaměří na letecké boje na východní frontě, diváci uvidí letecké ukázky zaměřené k jednotlivým obdobím historie, které doplní pozemním představením. Dalším tématem příštího ročníku Aviatické pouti se stane zlatý věk proudové éry a připomínka náletů na Pardubice.

Pro nadcházející ročník připravilo Sdružení Aviatické pouti novinku v podobě možnosti zakoupení balíčku složeného ze zlaté vstupenky, upomínkových a propagačních předmětů s leteckou tematikou. Prodej balíčku společně s předprodejem vstupenek byl zahájen na konci listopadu, a zatímco vstupenky budou v prodeji až do zahájení akce, počet exkluzivních balíčků je početně výrazně limitován.

"Na základě ohlasů z předešlých ročníků, kdy se po podobné možnosti mnozí návštěvníci často ptali, jsme se rozhodli pro příští rok připravit dárkový balíček. Přicházíme s ním již nyní, protože balíček se může stát vhodným vánočním dárkem pro mnohé letecké příznivce," sdělil Josef Hadinec, z organizačního týmu Aviatické pouti.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ZOO Liberec musí přepsat své dějiny. Je starší, než se uvádělo

21.02.2019 14:58 Liberecká městská zoo je starší, než se dosud oficiálně uvádělo. Letos původně chtěla nejstarší zoo…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama