Pardubice nelení: Aviatická pouť 2013 se už připravuje

Pardubice - Již po třiadvacáté přivítá v příštím roce na letišti v Pardubicích Aviatická pouť všechny příznivce letectví. Pro nadcházející ročník, který se uskuteční 1. a 2. června, připravují organizátoři mimo jiné velkoprostorové divadelní představení, informovalo tiskové centrum Letiště Pardubice.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Program se zaměří na letecké boje na východní frontě, diváci uvidí letecké ukázky zaměřené k jednotlivým obdobím historie, které doplní pozemním představením. Dalším tématem příštího ročníku Aviatické pouti se stane zlatý věk proudové éry a připomínka náletů na Pardubice.

Pro nadcházející ročník připravilo Sdružení Aviatické pouti novinku v podobě možnosti zakoupení balíčku složeného ze zlaté vstupenky, upomínkových a propagačních předmětů s leteckou tematikou. Prodej balíčku společně s předprodejem vstupenek byl zahájen na konci listopadu, a zatímco vstupenky budou v prodeji až do zahájení akce, počet exkluzivních balíčků je početně výrazně limitován.

"Na základě ohlasů z předešlých ročníků, kdy se po podobné možnosti mnozí návštěvníci často ptali, jsme se rozhodli pro příští rok připravit dárkový balíček. Přicházíme s ním již nyní, protože balíček se může stát vhodným vánočním dárkem pro mnohé letecké příznivce," sdělil Josef Hadinec, z organizačního týmu Aviatické pouti.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kroměříž se pyšní místem, které obdivuje celý svět

04.11.2018 20:38 Aktualizováno Původně zde stával biskupský dvorec, který se po čase změnil v pevný hrad. Ten se později proměnil…

Orloj nemá pouze Praha. Na tom olomouckém se podepsali komunisté

24.10.2018 18:40 Aktualizováno Když se řekne pojem „orloj“, každý si jistě vybaví slavný pražský orloj na Staroměstské radnici.…

100 let republiky: Oslavujte velkým výletem vlakem

17.10.2018 12:37 České dráhy připravily ve spolupráci s organizátory národních oslav 100 let republiky na výroční…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama