Silvestr v Praze! Na Staroměstském náměstí se bude slavit devět hodin

Praha - Na Staroměstském náměstí budou oslavy v poslední den letošního roku trvat plných devět hodin. První tříhodinovou část programu, která začne o půl třetí odpoledne, bude pro děti, a pak od půl sedmé začnou oslavy pro dospělé, sdělila ve čtvrtek Hana Tietze za organizátory.

Přidejte svůj názor

Ohňostroj, ilustrační fotografie
doporučujeme

Pro malé hosty připravili pořadatelé řadu dárků, písniček i zábavných scének. Na Silvestra také otevřou Dětskou staroměstskou dílnu, kde mohou malí návštěvníci v 17 hodin vidět loutkovou pohádku.

Večer odstartují oslavy pro dospělé. "Sáhli jsme v programu k ověřené zábavě. Návštěvníky pobaví kapela Pangea – The Beatles revival band i taneční Las Vegas se světovými i domácími hity a pestrými převleky. Chybět nebude ani travesti show skupiny Kočky," uvedl Henri Morstyn ze společnosti Taiko, která trhy na Staroměstském náměstí pořádá. Program ukončí o půlnoci tradiční novoroční přípitek.

Na bezpečnost v prostoru Václavského a Staroměstského náměstí, kde se tradičně konají nejbouřlivější silvestrovské oslavy, budou dohlížet stovky mužů v uniformách městské i státní policie. V obou lokalitách budou také připraveny vozy pražské záchranky a hasiči. Od 16 hodin nebude možné vjet na Václavské náměstí.

Pořadatelská společnost také navýšila počet členů ochranky, především na Staroměstském náměstí, kde je centrum silvestrovských oslav. "Zvyšujeme počty naší ochranky a neprodáváme žádné tekutiny ve skle, ani v našich domcích nenabídneme rachejtle či petardy. V prostoru trhů platí nadále zákaz prodeje grogu a punče," upřesnil bezpečnostní opatření Milan Heidler, výkonný ředitel společnosti Taiko.

Loading...
Témata: Silvestr | Praha | Ohňostroje
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jede se do Afriky. ZOO Dvůr Králové otevřela safari, začíná hlavní sezona

19.04.2019 17:35 Aktualizováno ZOO Dvůr Králové nad Labem dnes otevřením areálů afrického a lvího safari zahájila hlavní letní…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama