DinoPark v Galerii Harfa předvede novinky

Praha - Již 1. dubna se po zimní pauze vrací na střechu Galerie Harfa vysočanský DinoPark. Letošní sezona navíc představí návštěvníkům i řadu novinek.

Přidejte svůj názor

DinoPark Galerie Harfa: Kronosaurus
doporučujeme

„Pro novou sezonu 2014 jsme pro naše návštěvníky připravili řadu novinek. Mezi ty největší patří 30 metrů dlouhý a 5 metrů vysoký pohyblivý Diplodocus, který je umístěný v centrální části DinoParku. Jedná se o robotický model s pohybem krku, čelistí, hlavy, ocasu a dýcháním. Jeho senzorové čidlo vnímá návštěvníka a na jeho pohyb spustí mrkání očima. Model je tak veliký, že se do DinoParku nevejde a jeho krk přesahuje historickou hradbu," popisuje jeden z hlavních nových exponátů Milan Choulík z DinoParku v Galerii Harfa.

Oblíbené 3D Kino se proměnilo v DinoAquarium. Návštěvníci se tak díky novému panoramatickému filmu, jehož zhlédnutí je v ceně vstupenky, podívají pod hladinu divokých druhohorních moří, plné nepřeberného množství nástrah a nebezpečí. Svezou se virtuální ponorkou a setkají se s jedním z největších vodních dravců druhohor a skutečným vládcem moří - nebezpečným Kronosaurem. Více informací lze nalézt také na www.galerieharfa.cz.

Loading...
Témata: Galerie Harfa
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Písek: Město zlata, královského hradu a nejstaršího dochovaného kamenného…

13.10.2019 19:42 Vábení zlatavého písku na dně řeky Otavy přilákalo do těchto končin obyvatele již v pravěku.…

Právě se děje

Další zprávy

reklama