DinoPark v Galerii Harfa předvede novinky

Praha - Již 1. dubna se po zimní pauze vrací na střechu Galerie Harfa vysočanský DinoPark. Letošní sezona navíc představí návštěvníkům i řadu novinek.

Přidejte svůj názor

DinoPark Galerie Harfa: Kronosaurus

„Pro novou sezonu 2014 jsme pro naše návštěvníky připravili řadu novinek. Mezi ty největší patří 30 metrů dlouhý a 5 metrů vysoký pohyblivý Diplodocus, který je umístěný v centrální části DinoParku. Jedná se o robotický model s pohybem krku, čelistí, hlavy, ocasu a dýcháním. Jeho senzorové čidlo vnímá návštěvníka a na jeho pohyb spustí mrkání očima. Model je tak veliký, že se do DinoParku nevejde a jeho krk přesahuje historickou hradbu," popisuje jeden z hlavních nových exponátů Milan Choulík z DinoParku v Galerii Harfa.

Oblíbené 3D Kino se proměnilo v DinoAquarium. Návštěvníci se tak díky novému panoramatickému filmu, jehož zhlédnutí je v ceně vstupenky, podívají pod hladinu divokých druhohorních moří, plné nepřeberného množství nástrah a nebezpečí. Svezou se virtuální ponorkou a setkají se s jedním z největších vodních dravců druhohor a skutečným vládcem moří - nebezpečným Kronosaurem. Více informací lze nalézt také na www.galerieharfa.cz.

Témata: Galerie Harfa
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zajímavá místa Česka: Bájná hora Blaník a nejmenší CHKO v České republice

16.09.2018 06:50 Chráněná krajina oblast Blaník je nejmenší CHKO v České republice, přitom se může pochlubit…

Kde najdeme ty nejkrásnější výhledy z hradních a zámeckých věží?

19.08.2018 07:00 Kdysi vysoké hradní věže sloužily jako strážní místo, odkud bylo možné dohlédnout daleko do okolí a…

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější o Cestování

reklama
reklama