Nehoda zastavila dálnici D5, auto jelo v protisměru. Podívejte se na záběry z vrtulníku

Na dálnici D5 poblíž Rokycan se dnes odpoledne na kilometru 60,5 ve směru na Plzeň čelně srazila dvě auta. Jedno osobní auto špatně najelo na dálnici a v protisměru jelo zřejmě několik kilometrů, než se srazilo s dalším osobním vozem. Nehoda si na čas vyžádala uzavření dálnice a odklánění dopravy na objízdnou trasu, řekla ČTK policejní mluvčí Iveta Kořínková. Dva lidé utrpěli při nehodě těžká zranění, uvedla mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Záchranáři v akci, ilustrační fotografie

Podle dostupných informací se do protisměru dostal řidič osobního automobilu Škoda, narozený v roce 1936. Určitě jel v protisměru už kolem rokycanského sjezdu, který je na 62. kilometru, podle některých svědků ale jel v protisměru ještě delší trasu.

"Podle některých svědků jel v protisměru už na přivaděči z Plzně," uvedla Kořínková. Tyto informace musí policie ještě prověřit. Několikakilometrový přivaděč ústí na dálnici na 67. kilometru na sjezdu Ejpovice.

Seniora záchranáři ve vážném stavu transportovali s mnohočetnými poraněními na urgentní příjem plzeňské fakultní nemocnice. Druhý řidič, narozený v roce 1993, byl převezen také na urgentní příjem v kritickém stavu. Oba řidiče museli z havarovaných aut vyprošťovat hasiči.

Na objízdné trase se tvořily kolony.

Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Mělníku se zřítil autobus ze srázu. Tři zranění, na místo jely jeřáby

18.02.2019 13:37 Aktualizováno V Mělníku dnes brzy ráno havaroval autobus, tři lidé utrpěli zranění. Autobus vyjel mimo silnici 16…

Hromadná nehoda v Hamrech ucpala tah na Slovensko

17.02.2019 18:29 Jednu z hlavních komunikací na Slovensko, silnici první třídy č. 56 dnes odpoledne zhruba na tři…

Vážná nehoda na Rakovnicku: Čtyři zranění, jednoho museli hasiči…

16.02.2019 16:52 U Krušovic na Rakovnicku se dnes před 9:00 čelně srazilo osobní auto s dodávkou. Čtyři lidé se při…

Na dálnici D10 se srazilo sedm aut, jedno jelo v protisměru

15.02.2019 18:21 Aktualizováno Dálnice D10 byla dnes ráno na dvou místech na Mladoboleslavsku uzavřená. Na 46. kilometru ve směru…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama