Dálnici D1 blokují hromadné nehody. Provoz omezen, tvoří se kolony

Hromadné nehody několika aut zkomplikovaly dnes ráno provoz na dálnici D1 u Brna ve směru na Ostravu i na Prahu. Jedna se stala na 191. kilometru ve směru na Ostravu, druhá na 170. kilometru ve směru na Prahu. Při každé nehodě se lehce zranil jeden člověk. Dálnice je v místech průjezdná jen jedním pruhem a tvoří se několikakilometrové kolony.

Přidejte svůj názor

Autonehoda
doporučujeme

Kolem osmé hodiny ranní se srazilo pět vozidel na vjezdu do Brna směrem na Ostravu. Původní informace o šesti nabouraných vozidlech se nakonec nepotvrdila.

"Dálnice je průjezdná odstavným pruhem. Do 10:00 by měla být ale zprůjezdněná," uvedla mluvčí policie Petra Hrůzová. Policie odklání provoz na 182. exitu a auta zpátky najíždějí na 194. exitu.

Mluvčí záchranné služby Michaela Bothová řekla, že se na místě lehce zranila jedna žena a záchranáři ji převezli do nemocnice.

Jedno lehké zranění by mělo být i u druhé hromadné nehody, která se stala kolem deváté hodiny za Brnem na 170. kilometru ve směru na Prahu. "Srazila se tři auta. Místo je průjezdné jedním jízdním pruhem," doplnila Hrůzová.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Stavba metra D? Praha nemá peníze a nemůže si půjčit, varuje ODS

23.05.2019 09:48 Aktualizováno Opoziční zastupitelé ODS a ANO budou chtít na dnešním jednání pražských zastupitelů jednat o stavbě…

Dopravní kolaps v Brně! Uzavřené ulice, mosty, tunel i část D1, řidiče…

21.05.2019 22:48 Aktualizováno Už tak špatná dopravní situace v Brně se o prázdninách ještě zhorší. Ředitelství silnic a dálnic,…

Srážka letadel v Praze: U jednoho stroje Smartwings čeká na díl, druhý už…

19.05.2019 18:50 Jedno z letadel, které se v pátek na pražském letišti srazilo s jiným letounem, je již od pátku v…

Dálnice D4 byla na 41. uzavřená kvůli nehodě, tvořily se kolony

19.05.2019 17:33 Aktualizováno Dálnice D4 byla dnes odpoledne u výjezdu na 41. kilometru u Příbrami zhruba dvě hodiny uzavřená…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama