Provoz na D1 je opět tragický. Řidiči stojí v obou směrech

Dálnice D1 se ve směru na Prahu začíná plnit řidiči, kteří se vracejí po víkendu z Moravy zpět do Čech. Podle zpravodajů serveru EuroZprávy.cz hrozí před Prahou dlouhé kolony.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Dálnice D1
doporučujeme

Auta zatím po dálnici projíždí, provoz ale houstne a hrozí, že se před Prahou začnou tvořit kolony, hlásí zpravodajové serveru EuroZprávy.cz.

Na 68. kilometru už dálnice stojí. Nehoda způsobila kolonu dlouhou kolem osmi kilometrů. 

Situace ale není příznivá ani mezi mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem na Vysočině, kde se o víkendu začal opravovat problematický úsek dálnice.

Rozsáhlou modernizací nyní prochází také téměř osmikilometrový úsek mezi Mirošovicemi u Prahy a Hvězdonicemi na Benešovsku, který za 1,07 miliardy korun opravuje Eurovia. 

Modernizace dálnice D1 je rozdělena do 20 úseků, 13 z nich je dokončeno, na čtyřech úsecích se pracuje, úsek u Humpolce bude pátým.

U zbývajících dvou úseků se nyní koná výběrové řízení, skončit má letos. Zahájení prací se očekává příští rok. Tak, aby byl termín celkového dokončení rekonstrukce a modernizace dálnice D1 v roce 2021 splněn.

Loading...
Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Stavba metra D? Praha nemá peníze a nemůže si půjčit, varuje ODS

23.05.2019 09:48 Aktualizováno Opoziční zastupitelé ODS a ANO budou chtít na dnešním jednání pražských zastupitelů jednat o stavbě…

Dopravní kolaps v Brně! Uzavřené ulice, mosty, tunel i část D1, řidiče…

21.05.2019 22:48 Aktualizováno Už tak špatná dopravní situace v Brně se o prázdninách ještě zhorší. Ředitelství silnic a dálnic,…

Srážka letadel v Praze: U jednoho stroje Smartwings čeká na díl, druhý už…

19.05.2019 18:50 Jedno z letadel, které se v pátek na pražském letišti srazilo s jiným letounem, je již od pátku v…

Dálnice D4 byla na 41. uzavřená kvůli nehodě, tvořily se kolony

19.05.2019 17:33 Aktualizováno Dálnice D4 byla dnes odpoledne u výjezdu na 41. kilometru u Příbrami zhruba dvě hodiny uzavřená…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama