Ve středu vypukne festival Colours of Ostrava, dopravní podnik posílí spoje

Dopravní podnik Ostrava (DPO) posílí spoje pro nadcházející mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava, který ve středu začne v areálu Dolní oblasti Vítkovice. Účastníkům akce nabízí také zvýhodněnou festivalovou jízdenku, na niž mohou jezdit už ode dneška. Týdenní jízdenka pro dospělého vyjde na 220 korun, děti od šesti do 15 let za ni zaplatí polovinu.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Hudební festival Colours of Ostrava
doporučujeme

Festivalovou jízdenku lze zakoupit pouze po předložení nepoškozeného festivalového náramku umístěného na zápěstí. Festivalová jízdenka bude po zakoupení nahrána na čip, který je součástí festivalového náramku. Děti do 140 centimetrů, které mají vstup na festival zdarma a nedostávají festivalový náramek, dostanou festivalovou jízdenku v podobě pásku na ruku. Festivalový náramek není nutno při nástupu a výstupu přikládat k odbavovacímu terminálu.

Dopravní podnik posílí během čtyřdenního festivalu také vybrané tramvajové a autobusové spoje. Bude zvýšena jejich kapacita a počítá se i s vloženými spoji. Vypravena bude také speciální autobusová linka, která bude zajišťovat dopravu ze zastávky Nádraží střed ke stanovému městečku v Landek Parku.

Na závěr každého festivalového dne budou například vypravovány speciálně vložené tramvajové spoje, které rozvezou návštěvníky ze zastávky Dolní Vítkovice Hlubina směrem do centra města nebo do největších městských částí Jih a Poruba. Podrobnosti k organizaci dopravy v době festivalu mohou zájemci najít na stránkách dopravního podniku.

Na osmnáctém ročníku festivalu, který se koná od 17. do 21. července, vystoupí například The Cure, Florence + The Machine, ZAZ a řada dalších. Program na 21 scénách nabídne přes 350 bodů. Vedle koncertů více než 120 zahraničních a domácích kapel jsou v plánu také diskuse v mezinárodním fóru Meltingpot, divadelní představení, workshopy, filmy, výtvarné instalace a další doprovodné aktivity.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tragický víkend: Na silnicích zemřelo šest lidí

18.08.2019 18:44 O uplynulém víkendu zemřelo na českých silnicích při dopravních nehodách celkem šest lidí. Z toho…

Nehoda tří aut zastavila D10 u Mladé Boleslavi, dva zranění

18.08.2019 17:11 Nehoda tří osobních aut uzavřela dnes odpoledne zhruba na hodinu dálnici D10 u Mladé Boleslavi. Dva…

Kremlík pod palbou. Kritika strhala jeho působení v resortu

16.08.2019 18:43 Ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO) se musí vyrovnávat s problémy, které zdědil po svém…

Praha bude mít novou tramvajovou linku, původní plán trasy zmařili…

16.08.2019 15:44 Pražský magistrát se dohodl s ministerstvem kultury na trase tramvajové trati z Vinohradské ulice k…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama