Dvě nehody zkomplikovaly provoz na D1 u Brna, havarovalo sedm vozů

Dvě nehody dnes asi dvě hodiny komplikovaly provoz na D1 u Brna, a to na 191. kilometru ve směru na Brno. Šlo o sedm havarovaných vozů. Při jedné z nehod se zranila seniorka. Dálnice byla v místě průjezdná odstavným pruhem, tvořila se kolona. Kolem 10:00 byl provoz plně obnovem. ČTK to řekli policejní mluvčí Petr Vala a mluvčí záchranné služby Michaela Bothová.

Autonehoda
doporučujeme

Obě nehody se staly kolem 8:00. V jednom místě se srazily čtyři osobní vozy, tato nehoda blokovala oba jízdní pruhy a místo bylo průjezdné pouze odstavným pruhem.

"Na místě jsme ošetřili ženu seniorku, poskytli jsme jí přednemocniční péči a k dalšímu ošetření jsme ji převezli do Fakultní nemocnice Brno Bohunice," uvedla mluvčí Bothová. Doplnila, že šlo o středně těžné poranění.

Zhruba o 150 metrů dál směrem do Brna byla druhá nehoda, a to tří osobních vozů. Tato havárie blokovala levý jízdní pruh a nikdo se při ní nezranil, uvedl Vala.

Následky obou nehod se podařilo odstranit kolem 10:00. Kolona sahala podle mluvčího až na 182. kilometr, tedy ke sjezdu Kývalka. Řidiči tento sjezd mohli využít a dál do Brna pokračovat po silnici 602. Podle policie se ale ucpávala i tato možná objízdná trasa.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vážná nehoda na Olomoucku: Několik zraněných, jednoho museli hasiči…

28.09.2020 19:45 Aktualizováno Na silnici druhé třídy u Štěpánova u Olomouce se dnes odpoledne srazily dva osobní automobily. Na…

Za střety tramvají s chodci je často nepozornost, loni 113 nehod

28.09.2020 08:49 Srážky tramvají s chodcem patří k nejtragičtějším nehodám v provozu. Loni se v Česku stalo 113…

Nedaleko Teplic vykolejil vlak, škoda je asi za 30 milionů

26.09.2020 18:30 Aktualizováno Nedaleko Teplic ve stanici Úpořiny dnes ráno vykolejil nákladní vlak naložený uhlím. Nikomu se nic…

Při čelním střetu vozidel se zranilo v Nasavrkách osm lidí

26.09.2020 15:24 Při čelním střetu dvou vozidel v Nasavrkách na Chrudimsku na silnici I/37 se dnes dopoledne zranilo…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama